کد خبر:271640
پ
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار:

اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری و بهبود تولید، شعار سال را محقق می‌کنند

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور معتقد است، اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری و بهبود تولید، شعار سال را محقق می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور معتقد است، اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری و بهبود تولید، شعار سال را محقق می‌کنند.

 

*** تحقق‌سازی شعار سال با اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، صدرا علی‌اکبرخانی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها اظهار داشت:

فلسفه وجود اتحادیه‌های ملی، دفاع از حقوق صنفی اعضا است که در همین راستا باید در سطح کلان از حقوق صنفی اعضای خود پشتیبانی و موانع را رفع کنند.

اتحادیه‌های ملی برای بهبود تولید باید مطالبات و خواسته‌های تولیدکنندگان را به دولت منعکس کنند، در نتیجه ما از دولت خواستار همکاری لازم برای اجرای فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب هستیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

 

 

*** یکی از راهکارها برای کاهش مسئولیت‌های دولت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور در پایان برون‌سپاری و تصدی‌گری به اتحادیه را یکی از راهکارها برای کاهش مسئولیت‌های دولت دانست و گفت:

اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور برای اجرای فرمایشات و منویات رهبری در سال ۱۴۰۰، به اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌هایی همچون مدیریت خرید جوجه یک‌روزه، کشتار تخصصی گله‌های مرغ تخمگذار پایان دوره، واردات نهاده‌ها، صادرات تخم‌مرغ، ایجاد بارانداز صادراتی و داخلی و تنظیم بازار تخم مرغ خواهد پرداخت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول