کد خبر:271485
پ
سید اسماعیل موسوی
دبیر ستاد انتخابات کشور:

ارائه گزارش ثبت نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی

دبیر ستاد انتخابات کشور، گزارش تجمیعی از ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

دبیر ستاد انتخابات کشور، گزارش تجمیعی از ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

 

*** انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید اسماعیل موسوی پیرامون ثبت نام انتخابات اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت:

تا ساعت ۱۹ روز جمعه سیزدهم فروردین‌ماه، ششمین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انت‍خابات اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مجموع از روز اول تا ششم ثبت نام، برای ۶ حوزه انتخابیه مشمول این انتخ‍ابات، ثبت نام ۵۲۰ نفر شامل ۳۷ زن و ۴۸۳ مرد نهایی شد.

 

سخنگوی ستاد انتخابات کشور، با اشاره به جزئیات این ثبت نام‌ها، گفت:

شنبه چهاردهم فروردین‌ماه آخرین روز ثبت نام میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی است و افرادی که قصد نامزدی در این انتخا‌بات را دارند، فقط تا روز شنبه فرصت ثبت نام دارند.

 

*** انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری

 

مدیرکل دفتر انت‍خابات وزارت کشور همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود، ضمن اعلام ثبت نام ۲ نفر از حوزه انتخابیه استان تهران برای مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد:

ثبت نام از داوطلبان انتخابات دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای حوزه‌های انتخابیه تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران که از جمعه ۱۳ فروردین آغاز شد تا ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

 

 

اخبار مهم صنایع:
 
 
 
 
 

*** ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر ستاد انتخ‍ابات کشور در پایان با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با توصیه به افرادی که قصد دارند در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند، اظهار کرد:

با استفاده از ۲ روش الکترونیک پیش‌بینی شده برای ثبت نام از طریق موبایل یا رایانه شخصی که در پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است، برای ثبت نام اقدام کنند و صرفا برای نهایی کردن ثبت نام خود به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود و یا وزارت کشور مراجعه کنند.

فرمانداری‌های تهران، میانه، گچساران، تفرش، بهار و آستانه اشرفیه روز شنبه، حداکثر تا ساعت ۱۸ آماده پذیرش و تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلبان هستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول