اخبار برگزیده

کد خبر:270931
پ
طهمورث جوانبخت
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه:

ثبت رکورد جدید فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه از ثبت رکورد جدید فروش و حمل محصولات این شرکت خبر داد.

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه از ثبت رکورد جدید فروش و حمل محصولات این شرکت خبر داد.

 

*** رکورد حمل ۷ میلیون و ۷۵۳ هزار تنی محصولات فولاد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، طهمورث جوانبخت در خصوص رکورد جدید این شرکت در حوزه فروش و تحویل محصولات به مشتریان، اظهار کرد:

در سال ۱۳۹۹ که ایران در اوج تحریم‌های ظالمانه قرار داشت و شرکت فو‌لاد مبارکه برای چندمین بار در لیست تحریم‌های مستقیم و ظالمانه آمریکا و متحدانش قرار گرفت و همچنین ویروس کرونا با شیوع گسترده خود همه کشورها و صنایع جهان را تحت تاثیر قرار داده بود، فولاد مبارکه موفق شد با اتکا به الطاف پروردگار و تلاش کارکنان خود موفقیت جدیدی را قالب رکورد فروش و تحویل محصولات خود به مشتریان رقم بزند.

 

وی در ادامه افزود:

این شرکت در سالی که به عنوان سال جهش تولید نام داشت، توانست از مرز ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فروش انواع محصولات خود عبور کرده و ضمن تحقق برنامه سال، رکورد جدیدی را با حمل ۷ میلیون و ۷۵۳ هزار تن محصولات به مقصد مشتریان به دست آورد.

 

*** رشد ۶ درصدی در تامین بازار داخلی

 

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه درباره تامین بازار داخلی، بیان کرد:

از این میزان، ۶ میلیون و ۴۶۵ هزار تن به تامین بازار داخلی اختصاص داشته که با رشد ۶ درصدی نسبت به سال ۹۸، از رویکرد حمایتی فو‌لاد مبارکه از منابع مصرف کننده داخلی حکایت دارد.

 

جوانبخت در ادامه افزود:

بر همین اساس در سال ۹۹ بیش از ۱۱۰۰ مشتری نیاز خود به انواع ورق های فو‌لادی را به صورت مستقیم از فولاد مبارکه تامین کرده‌اند.

از طرفی این شرکت با داشتن شبکه خرده فروشی گسترده در کلیه استان‌ها توانسته نیاز بیش از ۳ هزار مشتری در اقصی نقاط کشور را از طریق مراکز خدماتی خود تامین کند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

سند همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین امضا شد

تدوین بسته اجرایی پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید

صرفه‌جویی ارزی ۶ میلیارد دلاری با ممنوعیت واردات کالاهای غیرضروری در سال ۹۹

 

 

*** بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن صادرات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در پایان با اشاره به تامین حداکثری نیاز بازار داخلی، اظهار داشت:

هرچند در سال ۹۹ شرکت ف‍ولاد مبارکه به واسطه افزایش تقاضا در بازار داخلی، لزوم پاسخگویی حداکثری به نیاز مصرف‌کنندگان و همچنین رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت صنعت و کمیته تخصصی تنظیم بازار ف‍ولاد، خود را مکلف به تامین حداکثری نیاز بازار داخلی دانسته و در عمل نیز به آن پایبند بوده است.

اما با توجه به این که در طول ربع قرن فعالیت این شرکت بخش اعظم نیازمندی‌های تجهیزاتی و تکنولوژیکی، نهاده‌های مورد نیاز تولید و سرمایه‌گذاری‌های توسعه‌ای آن از محل منابع ارزی حاصل از صادرات تامین شده است، بخشی از فروش فو‌لاد مبارکه بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن محصولات به صادرات اختصاص یافت که این نیز در شرایط تحریمی و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، موفقیت قابل توجهی به شمار می‌رود.

این دستاوردهای مهم مرهون تلاش جمعی کارکنان و حمایت‌های مدیریت عالی شرکت است، بنابراین با تبریک این افتخارات به خانواده بزرگ گروه ف‍ولاد مبارکه و ذی‌نفعان آن، امید است در سایه عنایات حضرت حق و امام زمان (عج) شاهد توفقیات بیشتر گروه فولاد مبارکه در سال پیش رو و سال‌های آتی باشیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول