کد خبر:269346
پ
بانک
بر اساس آمارهای منتشر شده وزارت صنعت:

پرداخت ۱۳۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید

بر اساس آمارهای منتشر شده وزارت صنعت، از ابتدای سال ۹۹ تا پایان بهمن‌ماه، بیش از ۱۳۲ هزار و ۶۳۲ میلیارد ریال تسهیلات در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شد.

بر اساس آمارهای منتشر شده وزارت صنعت، از ابتدای سال ۹۹ تا پایان بهمن‌ماه، بیش از ۱۳۲ هزار و ۶۳۲ میلیارد ریال تسهیلات در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شد.

 

***  میزان تسهیلات رونق تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد، این میزان تسهیلات که بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‌های نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در راستای اقتصاد مقاومتی می‌توانند از آن استفاده کنند، به چهار هزار و ۷۷ واحد تولیدی پرداخت شده است.

برای دریافت این تسهیلات تعداد ۱۴ هزار و ۵۰۶ نفر ثبت‌نام کرده بودند که ۹ هزار و ۸۳ نفر از آنان به بانک معرفی شدند.

 

اخبار مهم صنایع:

ضرورت افزایش سهم ایران از شیرین‌سازی آب خلیج ‌فارس

عرضه انواع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با حجم وسیع

جزئیات افزایش ۳۹ درصدی دستمزد کارگران

 

 

*** تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در همین راستا، در قالب تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) در ۱۱ ماهه سال ۹۹ بیش از ۷۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

برای دریافت این تسهیلات ۲ هزار و ۸۳۲ نفر ثبت‌نام انجام شد و یک‌هزار و ۲۷۳ نفر به بانک‌ها معرفی شدند، اما در نهایت تسهیلات یاد شده به یک‌هزار و ۱۴۲ نفر پرداخت شد.

برپایه این گزارش، از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان بهمن‌ماه سال ۹۹ نیز مبلغ ۸۵ هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال تسهیلات به یک‌هزار و ۴۱۷ واحد در قالب تبصره ۱۸ پرداخت شده است.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول