کد خبر:269421
پ
موز
رئیس اتحادیه بارفروشان:

قیمت موز به کمتر از ۳۰ هزارتومان رسید/ آغاز توزیع میوه شب عید

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش قیمت موز در مرکز عمده فروشی به کمتر از ۳۰ هزارتومان و عرضه آن در میادین میوه و تره‌بار خبرداد.

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش قیمت موز در مرکز عمده فروشی به کمتر از ۳۰ هزارتومان و عرضه آن در میادین میوه و تره‌بار خبرداد.

 

*** قیمت موز به کمتر از ۳۰ هزارتومان رسید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مصطفی دارایی‌نژاد با اشاره به هماهنگی انجام شده با واردکنندگان موز برای کاهش قیمت این محصول، اظهار داشت:

امروز موز اکوادور با قیمت ۲۸ هزار تومان و موز هند با قیمت ۲۶ هزار تومان در میدان عمده فروشی به مغازه‌دارها عرضه شده است.

موز از امروز در میادین میوه و تره بار با قیمت ۲۸ هزار تومان و در واحدهای صنفی سطح شهر با قیمت حداکثر ۳۱ هزار تومان به فروش خواهد رسید.

 

رئیس اتحادیه بار فروشان با بیان اینکه میوه به وفور در میدان عمده فروشی وجود دارد، افزود:

امروز سیب قرمز در میدان عمده فروشی از ۵۵۰۰ تا ۱۱ هزار تومان، سیب سفید از ۶۰۰۰ تا ۱۳ هزار تومان، خیار جیرفت پلاستیک شده از ۶۰۰۰ تا ۷,۰۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای از ۹۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ هزار تومان به وفور عرضه می‌شود.

 

*** عرضه میوه تا پایان فروردین در حجم بالا

 

دارایی نژاد با بیان اینکه عرضه میوه تا پایان فروردین در حجم بالا انجام می‌شود، گفت:

میوه‌های ذخیره‌سازی شده شب عید نیز از فردا در میادین میوه و تره‌بار در حجم بالا عرضه خواهد شد که قیمت پرتقال تامسون درجه یک ۱۱۸۰۰ تومان، سیب قرمز ۸,۹۰۰ تومان و سیب سفید دماوند نیز ۱۱ هزار تومان خواهد بود.

سال ۹۹ کشاورزان به لحاظ قیمت میوه بسیار ضرر کردند، زیرا قیمت سبد از ۳,۵۰۰ تومان سال ۹۸ به ۸۰۰۰ تومان، کاغذ پوشال از ۸ هزار تومان به ۳۳ هزار تومان، قیمت سردخانه نیز به ۵۰۰ تومان افزایش یافته و قیمت کارگر دو برابر شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ضرورت افزایش سهم ایران از شیرین‌سازی آب خلیج ‌فارس

عرضه انواع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با حجم وسیع

جزئیات افزایش ۳۹ درصدی دستمزد کارگران

 

 

*** آغاز توزیع میوه شب عید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتحادیه بارفروشان در پایان با بیان اینکه توزیع میوه شب عید از ۲۶ اسفند در میادین میوه و تره بار سراسر کشور آغاز می‌شود، اظهار داشت:

مردم از فردا می‌توانند از همه میادین میوه و تره بار شهرداری از این میوه‌های ذخیره‌سازی شده خریداری کنند.

میوه‌های ذخیره‌سازی شده شامل سیب و پرتقال است که سیب با قیمت ۸,۹۰۰ تومان و پرتقال با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان بین مردم توزیع خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول