کد خبر:269454
پ
حاشیه‌نشینی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تخصیص ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی حاشیه‌نشینی در مشهد

ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در جلسه فوق‌العاده خود با حضور ۵ وزیر کابینه دولت، برای ساماندهی حاشیه‌نشینی مشهد ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داد.

ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در جلسه فوق‌العاده خود با حضور ۵ وزیر کابینه دولت، برای ساماندهی حاشیه‌نشینی مشهد ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داد.

 

*** ساماندهی حاشیه‌نشینی در مشهد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جلسه فوق‌العاده ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار با موضوع ساماندهی حاشیه‌نشینی در کلانشهر مشهد مقدس با حضور وزرای راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان، نیرو، فرمانده نیروی انتظامی کشور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استاندار خراسان رضوی روز ۲۵ اسفندماه در وزارت راه و شهرسازی به ریاست محمد اسلامی برگزار شد که در این جلسه تصویب شد تا ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی حاشیه‌نشینی مشهد تخصیص یابد.

بنا بر این گزارش از مبلغ کل ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی، وزارت راه و شهرسازی ۱,۷۰۰ میلیارد تومان ظرف دو سال برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد هزینه خواهد کرد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

بازار مرغ را در ۱۰۰ روز آینده مدیریت کنید

دولت باید پاسخگوی وضع فعلی اقتصادی کشور باشد

مردم از سفرهای غیر ضروری در ایام نوروز خودداری کنند

 

 

*** جزئیات جلسه فوق‌العاده ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در این جلسه مصوب کرد که هر یک از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی عضو این ستاد سهمشان را در ساماندهی حاشیه شهری مشهد در خصوص تأمین سرانه‌های ورزشی، فرهنگی، ایجاد اشتغال، کاهش آسیب‌های اجتماعی، اقدامات کالبدی و فاضلاب حداکثر ظرف دو سال در قالب تأمین اعتبار در بودجه سالانه پرداخت کنند.

علاوه بر حضور پنج وزیر دولت در جلسه فوق‌العاده ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار فرمانده نیروی انتظامی کشور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی دیگر حضور داشتند.

در این جلسه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی عضو، گزارش اقدامات انجام شده را در خصوص ساماندهی حاشیه شهر مشهد ارائه کردند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول