کد خبر:269470
پ
سید-رضا-شهرستانی
عضو هیئت ‌مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

فولاد مبارکه با داشتن ۸ کوره ۱۸۰ تنی در دنیا منحصر به‌ فرد است

عضو هیئت‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد معتقد است، ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه نشان از مدیریت کاربلد آن مجموعه است.

عضو هیئت‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد معتقد است، ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه نشان از مدیریت کاربلد آن مجموعه است.

 

*** فولاد مبارکه در دنیا منحصر به‌ فرد است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا شهرستانی با اشاره به ثبت رکورد روزانه ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه، اظهار داشت:

این دستاورد مهم نشان از مدیریت کاردان این مجموعه است و به تمام پرسنل شرکت فولاد مبارکه تبریک می‌گویم.

شرکت فولاد مبارکه با داشتن ۸ کوره ۱۸۰ تنی که در دنیا منحصر به‌ فرد است و ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در یک روز، ثابت کرد که به زمان کمتر از ۸۵ دقیقه در فرایند تخلیه ذوب تا تخلیه ذوب بعد (tap to tap) رسیده است و تحقق این مهم، نیازمند مدیریت بسیار قوی است، زیرا معمولا ظرفیت اسمی این کوره‌ها ۹۰ دقیقه است و فرایند تخلیه ذوب تا تخلیه ذوب بعدی بیش از ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

 

*** کسب رکوردهای پی‌درپی با توسعه انقلاب چهارم صنعتی در فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو هیئت‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در پایان پیرامون اینکه این دستاورد مهم فولاد مبارکه درخور تحسین است، عنوان کرد:

دستاورد ثبت رکورد ۱۴۰ ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد مبارکه باز هم بر مدیریت کاردان مجموعه، تأمین و نگهداری قوی، تأمین مواد اولیه و تولید با کیفیت فولاد مبارکه که در سطح استانداردهای جهانی است، صحه گذاشت.

امیدواریم با توسعه انقلاب چهارم صنعتی در شرکت فولاد مبارکه شاهد رکوردهای پی‌درپی بزرگ‌ترین واحد صنعتی کشور باشیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول