کد خبر:269244
پ
کسب و کار
معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه:

با شناخت از بوم کسب و کار می‌توان به موفقیت دست یافت

معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه معتقد است، شناخت از بوم کسب و کار می‌تواند در ارتقاء اطمینان بخشی سرمایه‌گذاران و افزایش تولید، مؤثر واقع شود.

معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه معتقد است، شناخت از بوم کسب و کار می‌تواند در ارتقاء اطمینان بخشی سرمایه‌گذاران و افزایش تولید، مؤثر واقع شود.

 

*** با شناخت از بوم کسب و کار می‌توان به موفقیت دست یافت

 

به گزارش خبرگزاری صنابع، غلامرضا طاهری در آیین رونمایی از نقشه استراتژی هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان، اظهار داشت:

مفهوم استراتژی در رفتار و کردار مدیران عامل این شرکت به واسطه راهبری یک شرکت نهفته است.

دنیای کسب و کار امروز متلاطم است، به گونه‌ای که با اندکی غفلت رقبا گوی سبقت را خواهند ربود. لذا با شناخت از بوم کسب و کار می‌توان به موفقیت دست یافت.

شناخت از ذی‌نفعان و تعاملاتی که منجر به خلق ثروت می‌شود می‌تواند تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم بر کسب و کار داشته باشد.

بخش مهم شناخت از بوم کسب و کار به سهامداران بر می‌گردد و از سوی دیگر بخش حاکمیتی هم می‌تواند بر روند کسب و کار تأثیر بگذارد،بنابراین شناخت بوم کسب و کار بسیار حائز اهمیت است.

 

*** به نقشه تدوین شده هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان

 

معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه به نقشه تدوین شده هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان اشاره کرد و عنوان کرد:

تمام اهداف ذکر شده هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان برگرفته از مدل استراتژیک است و سعی این شرکت بر این است که در نقشه استراتژی که امروز رونمایی می‌شود به یکپارچگی و انضباط لازم دست یابد.

 

طاهری به مدیریت تغییر نیز اشاره‌ کرد و تصریح داد:

این دیدگاه سعی دارد به کسب و کارهای آینده توجه کند تا با آینده نگری و شکل گیری تغییرات مترتب در بازار پویایی در شرکت محقق شود.

 

*** سهم ۴۰ درصدی فروش بازار خرد توسط شرکت آتیه فولاد نقش جهان

 

به گزارش خبرگزاری صنابع،  معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکهبا اشاره به سهم ۴۰ درصدی فروش بازار خرد توسط شرکت آتیه فولاد نقش جهان، اظهار کرد:

شرکت فولاد مبارکه در مهر ماه ۳۰٫۷ درصد سهام هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان را خریداری کرده است که این موضوع باعث شد بازنشسته‌ها و کارکنان فولاد مبارکه منتفع شوند و امیدواریم به سود پایدار برای ذی‌نفعان منجر شود.

شرکت فولاد مبارکه با نگاه کلان سعی دارد بر فرایند اصلی (Core Business) تاکید کند و شرکت آتیه نقش جهان به واقع جهش مهمی در رسیدن به افزایش تولید، توسعه سبد سرمایه خود داشته است تا در نهایت منجر به اطمینان بخشی سهامداران و ذی‌نفعان شرکت شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول