کد خبر:268830
پ
آسیاتک
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

آسیاتک موفق به تمدید گواهینامه سیستم امنیت اطلاعات از افتا شد

آسیاتک موفق به تمدید گواهینامه ISO27001، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) از شرکت مرزبان کیفیت تحت اعتبار افتا در اسفند ماه سال ۹۹  شد.

آسیاتک موفق به تمدید گواهینامه ISO27001، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) از شرکت مرزبان کیفیت تحت اعتبار افتا در اسفند ماه سال ۹۹  شد.

 

*** آسیاتک موفق به تمدید گواهینامه سیستم امنیت اطلاعات از افتا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این شرکت برحسب رویکرد مشتری ‌مدارانه و تلاش در راستای رعایت امنیت اطلاعات و حقوق مشتریان خود، در اسفند ماه ۹۹ موفق به تمدید گواهینامه ISO27001، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) از شرکت مرزبان کیفیت تحت اعتبار افتا شد که این ممیزی به مدت ۳ روز به طول انجامید.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، با افزایش اعتماد و اطمینان به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات فرد به بهترین نحو حفاظت شده، همچنین رویکرد پیاده‌سازی اصول امنیت اطلاعات و دریافت گواهینامه مرکز افتا ISO27001، تایید دیگری بر اعتبار شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در ارائه خدمات امن می‌باشد.

 

*** مزیت‌های به‌ کارگیری این استاندارد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، از جمله مزیت‌های به‌ کارگیری این استاندارد می‌توان به شناسایی مخاطرات به صورت سیستماتیک، حفظ و ارتقای محرمانگی، یکپارچگی و دسترس پذیری اطلاعات و در نتیجه بهبود مداوم کسب و کار و ایمن سازی کلیه دارایی‌ها و سرویس‌های مرکز داده اشاره کرد.

شرکت آسیاتک با استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، گام دیگری در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و ارتقای امنیت شبکه‌های سیستمی و تمامی سرویس‌های ارائه شده خود برداشته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول