کد خبر:268633
پ
میوه
ستاد تنظیم بازار:

ممنوعیت صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی/ با واردات میوه و سایر کالا‌های اساسی موافقت شد

ستاد تنظیم بازار با واردات میوه و سایر کالا‌های اساسی موافقت کرده و صادرات سیب و پرتقال را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرده است.

ستاد تنظیم بازار با واردات میوه و سایر کالا‌های اساسی موافقت کرده و صادرات سیب و پرتقال را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرده است.

 

*** مصوبات ستاد تنظیم بازار در جلسه فوق العاده

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ستاد تنظیم بازار در جلسه فوق العاده ۲۱ اسفندماه، با واردات میوه و سایر کالا‌های اساسی از طریق تجار، تعاونی‌ها و بازارچه‌های مرزی برای عرضه در شبکه توزیع موافقت کرد.

بر اساس این تصمیم با واردات کالا‌های اساسی و میو‌ه از طریق تجار، تعاونی‌ها و بازارچه‌های مرزی با محوریت استانداران مرزی جهت فراوانی توزیع در شبکه توزیع کشور موافقت شد.

ستاد تنظیم بازار همچنین مصوب کرد که تا اطلاع ثانوی و تا متعادل شدن قیمت فروش میو‌ه و همچنین فراوانی کالا در شبکه‌های توزیع، صادرات سیب و پرتقال محدود شود.

همچنین این ستاد تاکید کرد که توزیع ذخایر میوه شب عید بدون هیچ گونه محدودیتی در کل کشور آغاز شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

افتتاح ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح‌ آب و برق در هفته آینده

جانمایی پروژه فولاد ۱۰ میلیون تنی چابهار مشخص شد

ثبت رکوردی جدید در حوزه صنایع معدنی

 

 

*** ذخیره‌کنندگان میوه می‌توانند کالای خود را در غرفه‌های رایگان توزیع کنند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار، تمامی دارندگان ذخیره میو‌ه می‌توانند با هماهنگی لازم نسبت به توزیع کالای خود در غرفه‌های رایگانی که از طریق میادین میوه و تره بار در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت، اقدام کنند.

این تصمیمات در جلسه فوق العاده ۲۱ اسفندماه، در راستای تنظیم هرچه بهتر بازار شب عید برای تامین به موقع اقلام و مایحتاج عمومی مردم در ایام پایانی سال اتخاذ و ابلاغ شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول