کد خبر:268570
پ
نیارکی
معاون امور صنایع وزارت صنعت:

برگزاری نشست مشترک با نهادهای تصمیم‌گیر برای تامین گوگرد/ لزوم تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنعت اسید

معاون امور صنایع وزارت صنعت از برگزاری نشست مشترک با نهادهای تصمیم‌گیر برای تامین گوگرد به عنوان مهم‌ترین ماده اولیه صنعت اسید خبر داد.

معاون امور صنایع وزارت صنعت از برگزاری نشست مشترک با نهادهای تصمیم‌گیر برای تامین گوگرد به عنوان مهم‌ترین ماده اولیه صنعت اسید خبر داد.

 

*** تامین مواد اولیه مورد نیاز صنعت اسید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی صادقی ‌نیارکی در جریان سفر به استان زنجان ضمن بررسی چالش‌های پیش روی تولیدکنندگان اسید، اظهار کرد:

در سطح کشوری نشستی با حضور دستگاه مرتبط برگزار و تصمیمات لازم برای بهبود وضعیت تولید صنعتگران این بخش اتخاذ خواهدشد.

 

وی در نشست مشترک با فعالان صنعتی تولیدکننده اسید با اشاره به فعالیت ۵۰ واحد صنعتی در کل کشور بر لزوم تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت تاکید کرد و از نشست مشترک در سطح ملی با نهادهای تصمیم‌گیر برای تامین گوگرد به عنوان مهمترین ماده اولیه این صنعت خبر داد.

 

معاون امور صنایع وزارت صنعت در پایان با اشاره به نوسانات قیمت مواد اولیه این صنعت اظهار امیدواری کرد در نشست مذکور بتوانیم تدابیر لازم برای کاهش هزینه تمام شده اتخاذ نماییم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

دپوی ۵ میلیون تن کالای اساسی در بنادر و گمرکات

 

 

*** سفر یک روزه به استان زنجان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم به ذکر است، در ادامه این سفر صنعتی، مشکلات شرکت نخ تایر تولیدکننده نخ تایر و پارچه استخوان بندی تایر به ظرفیت ۳۰ هزار تن مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید ازشرکت پارس سوئیچ تولیدکننده انواع کلیدهای فشار قوی و انواع سکسیونر و شرکت‌های پدیده شیمی قرن تولیدکننده انواع شوینده به میزان ۲۴۰ هزار تن سالانه از جمله برنامه‌های معاون امور صنایع در این سفر یک روزه بود.

 

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول