کد خبر:268272
پ
طرح ترافیک
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تهران

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تهران خبر داد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تهران خبر داد.

 

*** آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تهران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عمار سعدیان‌فر از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تهران خبر داد و اظهار کرد:

اصحاب رسانه مطابق هرسال می توانند با مراجعه به سامانه تهران من نسبت به ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند.

برای ثبت نام خبرنگاران باید پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک بر روی نام و نام خانوادگی خود، وارد قسمت خبرنگار هستم شوند و پس از آن مدارک لازم از جمله مدارک هویتی، معرفی نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند.

به منظور تسریع تخصیص فرآیند کارت بلیت خبرنگاری، خبرنگاران فقط می توانند فقط در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت نام کنند.

 

وی در ادامه، تصریح کرد:

به افرادی که ثبت نام طرح ترافیک انجام می‌دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوطه به آنها تخصیص نیابد، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص می‌یابد.

عمده خبرنگاران، سال ۹۸ در این سامانه ثبت نام کردند اما با این حال باید مدارک خود را بار دیگر بارگذاری کنند.

طراحی جدید صفحه ثبت نام خبرنگاری تهران من، موجب تسهیل روند ثبت نام اصحاب رسانه خواهد شد و بدون شک روند تخصیص طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری را سرعت خواهد بخشید.

 

*** اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های طرح ترافیک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان پیرامون اینکه مدارک متقاضیان کارت بلیت خبرنگاری سال ۱۴۰۰ به سرعت بررسی خواهد شد و زودتر یا همراه با تخصیص طرح ترافیک خبرنگاری، کارت بلیت متقاضیان مذکور صادر یا شارژ مجدد خواهد شد، گفت:

سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۹ تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های طرح ترافیک مربوط به سال ۱۴۰۰ اعتبار خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول