کد خبر:267854
پ
عرضه اولیه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

حآفرین با قیمت کمتر دوباره در فرابورس عرضه اولیه می‌شود

تعداد ۷۴۲ میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل ۱۰درصد سهام این شرکت، با نماد معاملاتی حآفرین در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

تعداد ۷۴۲ میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل ۱۰درصد سهام این شرکت، با نماد معاملاتی حآفرین در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

 

*** عرضه اولیه سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین در فرابورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تعداد ۷۴۲ میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل ۱۰ درصد سهام این شرکت، ۱۹ اسفند در حالی در بازار دوم فرابورس ایران به روش ثبت سفارش عرضه می‌شود که پیش‌تر این میزان سهام برای عرضه اولیه در روز ۱۳ اسفندماه جای آگهی شده بود اما عرضه اولیه آن در روز لغو شد.

همچنین این میزان سهام در محدوده قیمتی ۴۳۴۸ تا ۴۴۴۸ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۱۳۰۰ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد و دوره ثبت سفارش آن نیز ۱۹ اسفند از ساعت ۱۳ تا ۱۷ خواهد بود.

متعهد خرید شرکت تامین سرمایه دماوند به میزان ۵۰ درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

مبلغ سود سال ۹۸ مشمولان سهام عدالت اعلام شد

دستور رئیس جمهور به وزارت صنعت

 

*** فرآیند کشف قیمت سهام شرکت‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است در اعلان قبلی این عرضه اولیه، سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین در محدوده قیمتی ۵۲۸۵ تا ۵۳۸۵ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۷۰۰ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی آگهی شده بود.

همچنین تعداد ۷۴۲ میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین در حالی ۱۹ اسفند عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، ۶۶۸ میلیون و ۵۲۰ هزارسهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۷۴ میلیون و ۲۸۰ هزار سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول