کد خبر:267782
پ
محسن-صالحی_نیا
رئیس هیئت عامل ایدرو:

تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز خودروسازان تا پایان فروردین ۱۴۰۰

رئیس هیئت عامل ایدرو در نامه‌ای خطاب به مدیران دو خودروساز بزرگ کشور، از تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز آن‌ها تا پایان فروردین‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد و آن‌ها را ملزم به دریافت کد بورسی و ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب کرد.

رئیس هیئت عامل ایدرو در نامه‌ای خطاب به مدیران دو خودروساز بزرگ کشور، از تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز آن‌ها تا پایان فروردین‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد و آن‌ها را ملزم به دریافت کد بورسی و ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب کرد.

 

*** تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز خودروسازان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن صالحی‌نیا در نامه‌ای خطاب به فرشاد مقیمی و سید جواد سلیمانی مدیران خودروسازی‌های ایران‌خودرو و سایپا از تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز آن‌ها تا پایان فروردین‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

براین اساس، پس از این مدت تمام خودروسازان و قطعه‌سازان موظف هستند برای تامین ورق مورد نیاز خود از طریق دریافت کد بورسی و ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب اقدام کنند، لذا ضروری است، اقدامات لازم در این زمینه معمول گردد.

 

نامه شماره ۹۹/۴۷۲۲۰۶ تاریخ ششم اسفند  ۶ اسفند ۱۳۹۹:

در رابطه با اخذ سهمیه و خرید ورق مصرفی خودروسازان (ورق‌های سرد، گرم و گالوانیزه) از طریق بورس و با توجه به نامه شماره ۶۰/۲۹۸۶۷۱ تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۹ معاون امور صنایع در رابطه با موضوع فوق‌الذکر و باتوجه به موارد مطرح شده در جلسه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ که با حضور اردشیر سعدمحمدی، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی برگزار شد، مقرر گردید مهلت زمانی تخصیص ورق مورد نیاز خودروسازان به صورت عرضه اختصاصی متناسب با سهمیه مورد نیاز آن‌ها، برای فروردین‌ماه سال آینده، یک دوره تا پایان فروردین‌ماه تمدید شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

مبلغ سود سال ۹۸ مشمولان سهام عدالت اعلام شد

دستور رئیس جمهور به وزارت صنعت

 

*** ارسال رونوشت نامه برای مسئولین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رونوشت این نامه برای اردشیر سعدمحمدی، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت و مهدی صتدقی‌نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت و همچنین احمد نعمت‌بخش دبیر انجمن خودروسازان، مازیار بیگلو دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو و آرش محبی‌نژاد دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور جهت آگاهی و صدور اقدام مشابه، ارسال شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول