کد خبر:267456
پ
بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

داد و ستد ۲۲۲۱ میلیارد اوراق بهادار در سال جاری

تعداد ۲۲۲۱ میلیارد انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۱۴۵ هزار میلیارد ریال در مدت ۲۳۳ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار داد و ستد شد.

تعداد ۲۲۲۱ میلیارد انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۱۴۵ هزار میلیارد ریال در مدت ۲۳۳ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار داد و ستد شد.

 

*** داد و ستد ۲۲۲۱ میلیارد اوراق بهادار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، از ابتدای سال ۹۹ تا هفته گذشته تعداد ۲۲۲۱ میلیارد و ۳۶۴ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۱۴۵ هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال در بیش از ۳۵۵ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۵۹ دفعه طی ۲۳۳ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۸۸ میلیارد و ۹۱۰ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۰۷۵ هزار و ۱۴۵ میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

 

اخبار مهم صنایع:

تعدیل قیمت‌ها در بازار عید با عرضه مستقیم و گسترده کالا

واریز سود سهام عدالت سال ٩٨ تا پایان سال جاری

رشد تولید کارگاه‌های بزرگ صنعتی به ۱۰.۷ درصد رسید

 

 

*** شاخص بورس نیز از ابتدای سال ۹۹ تا پایان هفته گذشته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شاخص بورس نیز از ابتدای سال ۹۹ تا پایان هفته گذشته با ۶۶۵ هزار و ۱۷ واحد افزایش، معادل ۱۳۰ درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۱۷۷ هزار و ۹۱۷ واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲۵۴ هزار و ۱۸۵ واحد افزایش، معادل ۱۴۴ درصد رشد کرد و رقم ۴۳۱ هزار و ۲۶۵ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۴۹۹ هزار و ۴۸۵ واحد افزایش در این مدت به رقم ۸۶۲ هزار و ۲۱۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۲ میلیون و ۲۷۲ هزار و ۵۲۱ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۳۳۰ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۳۸ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۲۰۸۹ درصد رشد همراه شدند.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول