کد خبر:267661
پ
هادی+نباتی+نژاد
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه علاوه بر صنعت باید قطب جبهه رسانه نیز باشد/ اقدامات بی‌نظیر فولاد مبارکه در زمینه مسئولیت اجتماعی

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه معتقد است، جایگاه فولاد مبارکه همچنان نیاز به تلاش بیشتری دارد، زیرا زمانی که فولاد مبارکه قطب صنعت فولاد است، باید قطب جبهه رسانه نیز باشد.

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه معتقد است، جایگاه فولاد مبارکه همچنان نیاز به تلاش بیشتری دارد، زیرا زمانی که فولاد مبارکه قطب صنعت فولاد است، باید قطب جبهه رسانه نیز باشد.

 

*** همفکری رسانه‌ای بیشتر و ایجاد ذهنیت شفاف

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هادی نباتی‌نژاد در نشستی دوستانه با اصحاب رسانه شهرستان مبارکه هدف مجموعه روابط عمومی فولاد مبارکه از برگزاری این نشست را همفکری رسانه‌ای بیشتر و ایجاد ذهنیت شفاف در خصوص فعالیت‌های این بخش از فولاد مبارکه دانست و اظهار داشت:

بخش روابط عمومی باید رویکردی تخصصی و حرفه‌ای داشته باشد، زیرا فقط این روش می‌تواند بیانگر فعالیت‌های دستگاه مربوطه باشد.

اکنون در مجموعه فولاد مبارکه به دنبال فعالیت‌های تخصصی و حرفه‌ای رسانه و اطلاع‌رسانی هستیم و موضع حزبی و سیاسی نخواهیم داشت.

 

وی با اشاره به اینکه مقرر شده در هر فصل یک نشست با اصحاب رسانه برگزار شود، گفت:

نگاه بنده یک نگاه ارتباطی است و در خصوص مسائل چالشی نیز علاقه‌مندم تا در صورت وجود مشکل به رفع آن‌ها بپردازم.

 

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با اشاره به سیاست‌های این بخش از فولاد مبارکه گفت:

سیاست ما در روابط عمومی فولاد مبارکه تعامل با رسانه‌هاست و در این تعامل، همواره نگاه رسانه‌ای وجود دارد.

 

*** فولاد مبارکه باید قطب جبهه رسانه باشد

 

نباتی‌نژاد با اشاره به اینکه همه مدیران قبلی در حوزه روابط عمومی فولاد مبارکه معدل بالای خوبی داشته‌اند، افزود:

اگر برای تمامی اقدامات مدیران در حوزه روابط عمومی یک عدد در نظر بگیریم و در آخر بر اساس معدل کاری آن‌ها، روند فعالیتشان را قضاوت کنیم، به نظر بنده مدیران قبلی فعال در پست مدیریت روابط عمومی فولاد مبارکه از معدل بالایی برخوردار بوده‌اند، اما جایگاه فولاد مبارکه همچنان نیاز به تلاش بیشتری دارد، زیرا زمانی که فولاد مبارکه قطب صنعت فولاد است، باید قطب جبهه رسانه نیز باشد.

 

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در ادامه، تصریح کرد:

از زمانی که به مجموعه فولاد مبارکه آمده‌ام، ساختار رسانه‌ای را بررسی کرده و تغییراتی نیز در این بخش در جهت بهبود عملکرد آن انجام داده‌ام.

برای مثال، خبرنامه فولاد با طراحی و ساختار و محتوای جدید آماده شده است. پایگاه خبری فولاد مبارکه نیز تقویت خواهد شد و زیرساخت برای ارتباط با رسانه‌ها بهبود خواهد یافت.

 

*** دسته‌بندی رسانه‌ها در روابط عمومی فولاد مبارکه

 

وی با اشاره به دسته‌بندی رسانه‌ها و تغییر در تمامی فضای روابط عمومی فولاد مبارکه، گفت:

نوع ارتباط با رسانه‌ها و دسته‌بندی آن‌ها انجام شده است.

در دو هفته اخیر، جلساتی با برخی رسانه‌ها برگزار شده و این تغییر رویه ادامه دارد تا در تراز فضای رسانه‌ای و روابط عمومی قرار بگیریم و نتیجه آن را در آینده خواهیم دید.

البته با توجه به گسترش فضای مجازی در کشور، رسانه‌ها بنا به نوع بارگذاری اخبار و روند تولید محتوای خود از یکدیگر پیشی می‌گیرند و دیگر بحث استان اصفهان با دیگر رسانه‌های سراسری کشور مطرح نیست.

 

*** اقدامات بی‌نظیر فولاد مبارکه در زمینه مسئولیت اجتماعی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در پایان با بیان اینکه مجموعه روابط عمومی در تلاش است با کمک رسانه‌ها مشکلات را برطرف کند، اظهار کرد:

نام شهرستان مبارکه با فولاد مبارکه گره خورده است.

در دو سال اخیر نیز نگاه مدیرعامل فولاد مبارکه به مسئولیت‌های اجتماعی متفاوت بوده و به همان اندازه که به دنبال پیاده‌سازی طرح تحول دیجیتال، تولید محصولات جدید و اجرای پروژه نورد گرم شماره ۲ بوده، در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات بسیاری انجام داده است.

روابط عمومی این شرکت زبان دوطرفه مجموعه بوده و ضمن انتقال صحبت‌های مدیران به رسانه‌ها، صحبت‌ها و نظرات رسانه‌ها را به مدیران منتقل می‌کند.

فولاد مبارکه به ‌عنوان یک برند اقتصادی از رسانه‌ها حمایت خواهد کرد و قطعا در این همکاری دستاوردهای بسیار خوب فولاد مبارکه در عرصه‌های مختلف نیز به نحو مناسب به جامعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول