کد خبر:267653
پ
فولاد مبارکه
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه:

توجه به اقتصاد رسـانه‌ها توسط فولاد مبارکه اقدامی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، حمایت و توجه به اقتصاد رسانه‌های کشور توسط شرکت فولاد مبارکه را اقدامی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی دانست.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، حمایت و توجه به اقتصاد رسانه‌های کشور توسط شرکت فولاد مبارکه را اقدامی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی دانست.

 

*** حمایت و توجه به اقتصاد رسانه‌های کشور توسط شرکت فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هادی نباتی‌نژاد در این دیدار در خصوص اینکه ماهیت این جلسه هم‌افزایی و همفکری با رسانه‌ها است، اظهار کرد:

از جمله اقدامات اولویت‌دار من برقراری ارتباط مؤثر و پویا با رسانه‌های جمعی است، زیرا باور دارم یکی از بازوهای اصلی فولاد مبارکه، رسانه‌ها هستند.

هم‌افزایی به این معنا نیست که نقد فولاد مبارکه از سوی رسانه‌ها مطرح نشود، بلکه تعامل هدفمند و بیشتر بین شرکت فولاد مبارکه با رسانه‌ها مدنظر است.

 

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت فولاد مبارکه تنها در زمینه تولید فولاد نیست،

زیرا در کنار بحث تولید، این شرکت به انجام مسئولیت اجتماعی نیز تعهد دارد و در شرایط اقتصادی فعلی کشور به بخش‌های رسانه‌ای نیز کمک کرده است، البته اشکالاتی در برخی فرایندها وجود دارد که با پیگیری‌های مضاعف رفع می‌شود.

به‌ صراحت می‌گویم کار حرفه‌ای روابط عمومی و رسانه‌ای در دستور کار روابط عمومی فولاد مبارکه قرار دارد و از ورود به حاشیه‌ها پرهیز خواهیم کرد.

 

*** فضای موجود بین شرکت فولاد مبارکه و رسانه‌ها براساس تعامل برد-برد است

 

وی با بیان اینکه فضای موجود بین شرکت فولاد مبارکه و رسانه‌ها براساس تعامل برد-برد است، عنوان کرد:

ممکن است نگاه به شرکت فولاد مبارکه با نگاه مالی همراه باشد، اما باید اذعان کنم فضای رسانه‌ای موجود بین شرکت فولاد مبارکه و رسانه‌ها براساس تعامل برد-برد است، هم شرکت فولاد مبارکه به اقتصاد رسانه‌ها و دیگر انواع حمایت و توسعه آن‌ها توجه دارد و هم از ظرفیت‌های رسانه‌ها بهره می‌برد.

روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با تعریف کار ویژه‌های مختلف در کنار رسانه‌ها خواهد بود و از آن‌ها برای اطلاع‌رسانی اخبار و تولید محتوای مرتبط هدفمندتر استفاده خواهد کرد. باور داریم که در فضای رسانه‌ای و حوزه حرفه‌ای روابط عمومی اقدام‌های خوبی رقم خواهد خورد.

 

*** افزایش فضای ارتباطی با رسانه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در پایان با بیان اینکه در یک ماه اخیر تغییراتی در فرایند تولید محتواها انجام گرفته است، اظهار داشت:

باید فضای ارتباطی ما با رسانه‌ها افزایش یاید، در این زمینه اقداماتی برای دسترسی آسان به مدیران شرکت و تولید محتوا انجام خواهد شد.

 برنامه‌ریزی‌های جدیدی در اداره رسانه‌ها و فضای مجازی فولاد مبارکه انجام شده تا رسانه‌های فرهنگی اجتماعی و مذهبی نیز در کنار انجام فعالیت‌های شرکت بیش‌ازپیش حضور داشته باشند.

در واقع شرکت فولاد مبارکه همان‌طور که در عرصه صنعت و اقتصاد به پیش می‌رود، صنعت فرهنگی را نیز پیش می‌برد و مشارکت‌های بسیاری در این بخش دارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول