کد خبر:267038
پ
افتتاح
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان:

۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان افتتاح می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور بهره‌برداری از ۲۰ پروژه دریایی و بندری با حضور وزیر راه و شهرسازی در این استان خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور بهره‌برداری از ۲۰ پروژه دریایی و بندری با حضور وزیر راه و شهرسازی در این استان خبر داد.

 

*** افتتاح ۲۰ پروژه دریایی و بندری در هرمزگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرضا محمدی کرجی، ۱۴ اسفندماه در تشریح این طرح‌ها، اظهار داشت:

بهره‌برداری از پایانه لجستیک کالا و کانتینر و مخازن نگهداری فرآورده‌های نفتی از جمله پروژه‌های آماده افتتاح است که با حضور وزیر راه و مدیران ارشد کشوری و استانی به بهره برداری می رسند.

تعمیرات اساسی خط ۵ ریلی بندر شهید رجایی، بهره‌برداری از پروژه دیسپاچینگ برق مجتمع بندری شهید رجایی، پایانه ترانزیتی و صادراتی و پایانه کالای خطرناک از دیگر برنامه های سفر یک‌ روزه وزیر راه و شهرسازی است.

همچنین مرکز ارائه خدمات اداری و خدماتی، کانال هدایت آب‌های سطحی ورودی شرقی و سامانه مانیتورینگ دوربین‌های مدار بسته یگان حفاظت از دیگر طرح‌هایی است که با حضور وزیر راه و شهرسازی راه‌اندازی، افتتاح و بهره‌برداری می‌شوند.

 

وی، بهره‌برداری از چندین فروند اسکله گردشگری در بنادر و جزایر استان و همچنین بهره‌برداری از یک دستگاه x-ray در جزیره ابوموسی را بخش دیگری از این طرح‌ها عنوان کرد.

 

اخبار مهم صنایع:

واردات ۳۲ میلیارد دلار کالا در ۱۱ ماهه سال ۹۹

تصویب طرح حمایت صندوق توسعه بازار از سهامداران خرد

نگاه به محیط زیست در کشور باید یک نگاه حاکمیتی باشد

 

 

*** میزان اشتغال‌زایی این طرح‌ها چقدر است؟

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در پایان، مجموع ۲۰ پروژه دریایی و بندری را به ارزش ۳ هزار ۳۵۶ میلیارد ریال با اشتغال‌زایی یک‌هزار و ۴۳ نفر اعلام کرد و افزود:

۱۴ اسفندماه به شکل تجمیع شده در بندر شهید رجایی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وزیر راه و شهرسازی در این سفر از فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و همچنین سه پست اسکله نفتی در حال احداث این بندر بازدید خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول