کد خبر:267749
پ
صالحی نیا
مدیرعامل ایدرو:

ذوب آهن اصفهان، خودکفایی در تولید ریل ملی را محقق نمود

مدیرعامل ایدرو معتقد است، ذوب آهن اصفهان خودکفایی در تولید ریل ملی را محقق کرد.

مدیرعامل ایدرو معتقد است، ذوب آهن اصفهان خودکفایی در تولید ریل ملی را محقق کرد.

 

*** تحقق تولید شمش تا نورد توسط ذوب آهن اصفهان 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن صالحی‌نیا در حاشیه نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با بیان اینکه تولید ریل آرزوی ایرانیان بود، آرمانی که سالیان سال مردم و مسئولین تحقق آن را خواستار بودند، اظهار داشت:

ذوب آهن اصفهان توانست بر این آرزو و خواسته جامه عمل بپوشاند و خودکفایی در تولید این محصول دارای ارزش افزوده بالا را به ایرانیان هدیه کرد.

وزارت راه و همچنین معاونت ساخت داخل وزارت صنعت، پشتیبانی بسیار خوبی از تولید ریل ذوب آهن کرد و همچنان نیز حمایت ها از تولید این محصول ادامه دارد.

 

مدیرعامل ایدرو در پایان درباره اینکه در گذشته شمش برای تولید ریل وارد می‌‌شد ، اما امروز ذوب آهن اصفهان تولید شمش تا نورد را در کارخانه محقق نمود، عنوان کرد:

 سنگ معدن در گذشته در اختیار ذوب آهن بود و زنجیره کامل را در اختیار داشت اما متاسفانه این زنجیره گسسته شد و حال ذوب آهن نمی‌تواند با ظرفیت کامل به تولید بپردازد.

تولید پایدار مواد اولیه برای این صنعت مادر باید با جدیت دنبال شود و با رویکرد جدید وزارتخانه به امید خدا برنامه های خوبی را شاهد خواهیم بود .

 

*** حاضرین هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی (صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته) سیزدهم اسفندماه با حضور سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران،محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو و جمعی از مسئولین کشوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد و تا شانزدهم اسفندماه با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه بازدید متخصصین دایر خواهد بود.

مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت، مرتضی شیرین پرور مدیر پژوهش فناوری و بومی سازی و محمدرضا کجباف مدیر فروش داخلی ضمن مذاکره با شرکت های مصرف کننده و تامین کننده تجهیزات ریلی، در خصوص معرفی انواع ریل شرکت و همچنین فروش محصول توضیحاتی را در غرفه ذوب آهن به بازدیدکنندگان ارائه نمودند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول