کد خبر:267017
پ
انتصاب
با حکم ­وزیر امور اقتصادی و دارایی:

حمیدرضا مومنی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد

­وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به عنوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

­وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به عنوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

 

*** انتصاب دبیر شورایعالی مناطق آزاد 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرهاد دژپسند در حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به سمت دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است:

نظر به تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی و در اجرای مفاد تبصره ماده (۲۳) قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم به سمت دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب می‌شوید.

با توجه به نقش کلیدی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در رشد و توسعه اقتصادی کشور، اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم و تولید و اشتغال، امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری مدیران مناطق آزاد و کارشناسان و صاحب نظران این حوزه در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شورای یاد شده موفق و مؤید باشید.

 

 

اخبار مهم صنایع:

واردات ۳۲ میلیارد دلار کالا در ۱۱ ماهه سال ۹۹

تصویب طرح حمایت صندوق توسعه بازار از سهامداران خرد

نگاه به محیط زیست در کشور باید یک نگاه حاکمیتی باشد

 

 

*** مهمترین سوابق کاری حمیدرضا مؤمنی ازندریانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، از مهمترین سوابق کاری حمیدرضا مؤمنی ازندریانی می‌توان به معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی استانداری خراسان، مشاور استانداران همدان و خراسان رضوی، مدیرکل امور اقتصادی استانداری‌های وزارت کشور، مدیرعامل شرکت کویر تایر و ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اشاره کرد.

گفتنی است؛ پیش از او، مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی این مسئولیت را برعهده داشت.

 

 

 

انتهای پیام//

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول