کد خبر:266854
پ
۱۶۴۵۲۵۹۳۴
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

وزیر راه، نمایشگاه ریلی را ترک کرد

وزیر راه پس از ورود به محل دائمی نمایشگاه‌های تهران و مواجه شدن با ازدحام انبوه جمعیت، به خاطر بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان شیوع کرونا محل را ترک کرد.

وزیر راه پس از ورود به محل دائمی نمایشگاه‌های تهران و مواجه شدن با ازدحام انبوه جمعیت، به خاطر بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان شیوع کرونا محل را ترک کرد.

 

*** وزیر راه، نمایشگاه ریلی را ترک کرد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،۱۳ اسفند ماه قرار بود محمد اسلامی از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته بازدید کند که دلیل بی توجهی برگزارکنندگان به مصوبات ستاد ملی کرونا و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، با وجود حضور در محل بلافاصله با امتناع از بریدن روبان افتتاح، محل دایمی نمایشگاه ‌های تهران را ترک کرد.

اسلامی پس از حضور در محل نمایشگاه دایمی تهران، از حاضران عذرخواهی و اعلام کرد به دلیل ازدحام در بازدید از غرفه‌ها و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نمایشگاه را ترک می‌کند.

نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته در آذرماه هر سال به مناسب هفته حمل و نقل، توسط وزارت راه وشهرسازی در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شد.

اما سال ۹۹ این وزارتخانه با توجه به شیوع کرونا برگزاری هرگونه نمایشگاه در حیطه مدیریتی خود را لغو و به زمان دیگری موکول کرده بود و نمایشگاه حمل ‌و نقل و صنایع وابسته برگزار نشد.

 

اخبار مهم صنایع:

کاهش ۱۹ درصدی تجارت ایران در ۱۱ ماهه سال ۹۹

کالاهای گروه ۲۷ در بنادر در معرض فساد هستند

در تامین گوشت مرغ مشکلی نداریم

 

 

*** نمایشگاهی، بدون مراسم افتتاح 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مراسمی که ۱۳ اسفند ماه وزیر راه و شهرسازی آن را ترک کرد، مربوط به هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته است.

این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۶ بهمن ماه با میزبانی شرکت راه آهن برگزار می‌شود.

با توجه به ترک مراسم افتتاحیه از سوی محمد اسلامی، این نمایشگاه بدون بریدن روبان توسط وزیر راه و شهرسازی گشایش یافت.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول