کد خبر:266921
پ
کارخانه+سیمان+سپاهان
مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان:

با بصیرت کامل، می‌توان از توطئه‌های دشمن عبور کرد / نیاز به بسیج و تقویت آن در همه عرصه‌ها ضروری است

مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان معتقد است، با بصیرت کامل، می‌توان از توطئه‌های دشمن عبور کرد.

مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان معتقد است، با بصیرت کامل، می‌توان از توطئه‌های دشمن عبور کرد.

 

*** تشریح شرایط سیاسی، اقتصادی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حبیب اله بهرامی به عنوان سخنران اصلی به تشریح شرایط سیاسی، اقتصادی روز کشور و منطقه پرداخت و حاضران را به هوشیاری در انتخابات ریاست جمهوری آینده و انتخاب اصلح دعوت نمود.

 

وی با اشاره به نمونه‌هایی از حوادث تاریخی صدر اسلام و جریانات نفوذ درطول تاریخ، گفت:

مشکلات و بسیاری از بحران‌های بوجود آمده برای مسلمانان، ناشی از عدم دقت و بصیرت مردم در لحظه انتخاب و عکس العمل‌های نامناسب است.

 

***  سابقه بسیج در طول تاریخ اسلام

 

مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان با بیان سابقه بسیج در طول تاریخ اسلام، تصریح نمود:

از منظر اسلام و قرآن تاکید زیادی بر بسیج همگانی در مقابل دشمن شده است و هر مسلمان در هر شرایطی باید آمادگی خود را حفظ کند.

بسیج را تشکیل می دهیم که دشمنان خدا از ما بترسند و جنگی بر ما تحمیل نشود.بنا براین، نیاز به بسیج و تقویت آن در همه عرصه‌ها ضروری و رویش و جذب درآن نیز باید با جدیت دنبال شود.

 

*** دستاوردهای گسترده انقلاب به نحو شایسته اطلاع رسانی نشده

 

بهرامی در ادامه با بیان اوضاع کلی اقتصادی جامعه، یادآور شد:

علیرغم مشکلاتی که بخش‌هایی از جامعه، به ویژه طبقات ضعیف تر را در برگرفته باید در نظر داشته باشیم که در سطح کشور، در سال‌های اخیر بویژه در سال ۹۹ در مقایسه با سال ۹۸ اقدامات مهم قابل توجهی انجام و موفقیت‌های زیادی به دست آمده که باید به تشریح و تبلیغ آن بپردازیم.

 

وی در این زمینه، افزود:

رهبر معظم انقلاب بارها فرموده‌اند که موفقیت‌ها و کارهای انجام شده در کشور را برای مردم و جهانیان بگویید تا معلوم شود که این نظام چقدر برای کشور آن هم در شرایط سخت اقتصادی، تحریم‌ها ، مشکلات کرونا و… خدمات ارایه نموده است .

متاسفانه دستاوردهای گسترده انقلاب ،به نحو شایسته اطلاع رسانی نشده و نظام در این زمینه مظلوم بوده است.

 

*** با بصیرت کامل، می‌توان از توطئه‌های دشمن عبور کرد

 

مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان در پایان با اشاره به توطئه‌های دشمن و لجاجت‌های آن‌ها بر سر برجام یاد آور شد:

ما در مورد برجام با اذن رهبری با دشمن به مذاکره قهرمانانه پرداختیم و پای تعهدات خود ایستادیم ولی آن هار زیر قول خود زده و همچنان ما را در تنگنا قرار داده و به و عقب نشینی سوق می‌دهند ولی ما به آنها اعتماد نداشته و اهداف خود را پیگیری می کنیم.

مدیر عامل کارخانه سیمان اصفهان در پایان از حاضران خواست که همواره در صحنه بوده و با عبور از توطئه‌ها و بدخواهی های دشمن در انتخابات آینده با بصیرت کامل به فردی واجد شرایط رای دهند زیرا فقط با بصیرت کامل می توان از توطئه های دشمن عبور کرد.

 

*** جمع‌آوری کمک‌های کارکنان شرکت جهت بازسازی عتبات عالیات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این نشست ضمن پخش کلیپی در زمینه بصیرت انقلابی، برای جمع‌آوری کمک‌های کارکنان شرکت جهت بازسازی عتبات عالیات در عراق و سوریه اطلاع رسانی و تبلیغ شد.

در پایان ۲ نفر از بسیجیان شرکت به نام‌های یوسف سلحشور و عبدا… نقدی پور (عضو معاونت علمی، کارآمدی و بهره‌وری حوزه شهید تندگویان) که در جشنواره علمی کشوری رتبه برتر را کسب نموده بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول