کد خبر:266614
پ
وزیر صنعت
وزیر صنعت:

ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها برای توسعه صنعت

وزیر صنعت با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی در کشور، توسعه صنعت و رشد تولید را منوط به همکاری و تعامل بین بخش‌های مختلف نظام دانست.

وزیر صنعت با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی در کشور، توسعه صنعت و رشد تولید را منوط به همکاری و تعامل بین بخش‌های مختلف نظام دانست.

 

*** لزوم همکاری همه ارکان نظام در حمایت از سرمایه‌گذاران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرضا رزم‌حسینی در نشست تخصصی با مسئولان و سرمایه‌گذاران طرح‌های صنعتی استان گلستان، با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های استان برای توسعه صنعت و بهره‌وری از ذخایر معدنی، واحدهای مربوطه را مکلف به انجام مطالعات و بررسی‌های اولیه درخصوص استفاده از ظرفیت‌های معدنی و صنعتی و در بازه زمانی چند ماه کرد.

 

وی با تاکید بر لزوم همکاری همه ارکان نظام در حمایت از سرمایه‌گذاران و توسعه تولید و صنعت در کشور، گفت:

برای انجام یک کار تاثیرگذار در حوزه صنعت نیاز به همکاری هر سه قوه است تا بتواینم موانع را از مسیر توسعه صنعت و تولید حذف کنیم و سرمایه‌گذار را به این حوزه جذب کنیم.

در استان گلستان تعامل خوبی بین ارکان حکومتی ایجاد شده و با شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی در این استان و انجام مطالعات و بررسی‌های کارشناسی شده، می‌توان شاهد اتفاق‌های خوبی در حوزه صنعت و معدن در این استان باشیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کاهش ۱۹ درصدی تجارت ایران در ۱۱ ماهه سال ۹۹

کالاهای گروه ۲۷ در بنادر در معرض فساد هستند

در تامین گوشت مرغ مشکلی نداریم

 

 

*** توسعه صنایع مختلف و رشد تولید در استان گلستان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت در پایان پس از شنیدن توضیحات نمایندگان مردم استان گلستان و گزارش‌های مسئولان استانی، واحدهای مربوطه در وزارت متبوع خود را مکلف به انجام مطالعات و بررسی‌های دقیق و کارشناسی برای استفاده از ظرفیت‌های معدنی و صنعتی، در راستای توسعه صنایع مختلف و رشد تولید در استان گلستان، در بازه زمانی چند ماهه کرد و نسبت به آغاز عملیات اجرایی چند پروژه اقتصادی در این استان ظرف چند ماه آینده ابراز امیدواری کرد.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول