کد خبر:266690
پ
مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن اصفهان:

تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان برای صادرات محصولات به اتحادیه اروپا

مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن اصفهان از تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان برای صادرات محصولات به اتحادیه اروپا خبر داد.

مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن اصفهان از تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان برای صادرات محصولات به اتحادیه اروپا خبر داد.

 

*** تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدحسین دیباجی در خصوص مهمترین هدف نشان CE، اظهار است:

با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران شیوع کرونا این ممیزی با استفاده از بستر اینترنت و بصورت از راه دور (Remote audit) صورت پذیرفت.

حصول اطمینان مصرف‌کنندگان اروپایی نسبت به انطباق محصولات با الزامات مربوطه می‌باشد و دریافت این گواهینامه برای تولید کنندگان محصولات به معنی گواهی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود و الصاق این نشان بر کلیه محصولات وارداتی به اتحادیه اروپا الزامی می‌باشد.

 

مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن اصفهان در پایان از معاون برنامه‌ریزی و توسعه و کلیه مدیریت‌هایی که در انجام موفقیت‌آمیز این ممیزی همکاری داشتند، خصوصاً مدیریت‌های آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، امور فنی و برنامه‌ریزی تولید، بازاریابی و صادرات، مهندسی فروش و توسعه بازار، نسوز، بازاریابی و فروش داخلی و فن آوری اطلاعات تشکر و قدردانی کرد.

 

*** صدور محصولات تولیدی مطابق با استاندارد EN۱۰۰۲۵ است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  سرپرست تضمین کیفیت ذوب آهن نیز با بیان اینکه صدور محصولات تولیدی این شرکت به اتحادیه اروپا منوط به انطباق این محصولات با استاندارد EN۱۰۰۲۵ می‌باشد، گفت:

در این راستا شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور امکان دستیابی به این بازار نسبت به اخذ این نشان اقدام و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را بدست آورد.

در واقع نشان CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل‌های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می‌دهد.

به عبارت دیگر  داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف‌کننده و نیز محیط زیست می باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول