کد خبر:265488
پ
سعید محمد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص):

آغاز عملیات حفاری بخش میانی خط ۲ قطار شهری اصفهان/ قابلیت منحصر به‌ فرد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در حفاری مکانیزه تونل

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با اعلام آغاز عملیات حفاری بخش میانی خط ۲ قطار شهری اصفهان تاکید کرد، این قرارگاه قابلیت منحصر به‌ فردی در حفاری مکانیزه تونل دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با اعلام آغاز عملیات حفاری بخش میانی خط ۲ قطار شهری اصفهان تاکید کرد، این قرارگاه قابلیت منحصر به‌ فردی در حفاری مکانیزه تونل دارد.

 

*** قابلیت منحصر به‌ فرد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در حفاری مکانیزه تونل

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید محمد درباره توانمندی قرارگاه خاتم‌الانبیاء در حفر تونل، اظهار داشت:

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با در اختیار داشتن بیشترین دستگاه حفار مکانیزه (TBM) در کشور از قابلیت منحصر به‌ فردی در حفاری مکانیزه تونل در منطقه برخوردار است.

خط ۲ قطار شهری اصفهان به طول حدود ۲۵ کیلومتر از ایستگاه شهدای خمینی‌شهر تا دارک، امتداد می‌یابد که یک مسیر غربی – شرقی محسوب می‌شود و در مسیر خود از ۲۳ ایستگاه می‌گذرد.

 

وی در ادامه افزود:

به منظور تسریع در بهره‌برداری از این خط، پروژه به سه بخش مجزا تقسیم شده است که حفاری تونل بخش میانی آن حدفاصل ایستگاه‌های کهندژ تا امام علی (ع) به طول حدود ۶ کیلومتر به موسسه حرای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) واگذار شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

بازدهی شاخص همچنان بالا است/ سهامداران از بازار سود می‌برند

آخرین مهلت دانشجویان و طلاب برای ثبت‌نام اینترنت رایگان

اعزام ۵ رایزن بازرگانی جدید تا پایان سال

 

 

*** خودکفایی در صنعت ساخت مترو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در پایان ضمن تشکر از همکاری مسئولان شهری اصفهان، اظهار کرد:

عملیات حفاری این بخش از پروژه با استفاده از دستگاه حفار مکانیزه و از ایستگاه کهندژ آغاز می‌شود و شامل ۵ شفت تهویه بین ایستگاهی، ۲ شفت تهویه و خروج اضطراری و یک دستگاه تونل ۴۵۰ متری اتصال خط ۱ به ۲ است.

اجرای ۳۲۴ کیلومتر مترو در شهرهای مختلف با ۲۱۰ ایستگاه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) نشان از توانمندی متخصصان داخلی در این حوزه است که وابستگی کشور به خارج را قطع کرده و ما را در این صنعت به خودکفایی رسانده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول