کد خبر:265228
پ
تفاهمنامه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

امضای تفاهمنامه همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و بورس کالا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و شرکت بورس کالای ایران پیرامون تسهیل تبادل الکترونیکی اطلاعات و توسعه امضای الکترونیکی در سامانه‌های شرکت بورس، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و شرکت بورس کالای ایران پیرامون تسهیل تبادل الکترونیکی اطلاعات و توسعه امضای الکترونیکی در سامانه‌های شرکت بورس، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

 

*** تبادل الکترونیکی اطلاعات و به کارگیری امضای الکترونیک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، طی تفاهمنامه همکاری که بین مرکز توسعه تجارت و شرکت بورس کالای ایران به امضا رسید، مقرر گردید تا همکاری پیرامون تسهیل تبادل الکترونیکی اطلاعات به منظور انجام وظایف محوله وفق قوانین و مقررات حاکم بر مرکز و شرکت بورس کالای ایران و توسعه به کارگیری امضای الکترونیکی در سامانه‌های شرکت بورس کالای ایران انجام پذیرد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

با قیمت‌گذاری دستوری نمی‌توان بازار را بهینه تنظیم کرد

توافق اولیه برای ارز ترجیحی در حوزه پخش دارو

شورای رقابت از فرآیند قیمت‌گذاری خودرو حذف نخواهد شد

 

 

*** تعهدات و وظایف طرفین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس این تفاهمنامه همکاری، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی هم‌فکری و مشاوره‌های لازم به منظور به کارگیری امضای الکترونیکی در سامانه‌‍های شرکت بورس را ارائه خواهد نمود و همچنین بر اساس وظایف و نیازهای طرف شرکت بورس کالا و وفق مصوبات قانونی، دسترسی لازم به اطلاعات موجود در سامانه‌های تحت مدیریت خود را در رابطه با فرآیندهای کالاهای مرتبط ایجاد و در اختیار آن شرکت قرار خواهد داد.

البته طرفین همچنین متعهد گردیدند ضمن رعایت و حفظ محرمانگی کلیه داده‌های مبادله شده، از هرگونه بهره‌برداری تجاری یا خارج از صلاحیت‌های قانونی خود پرهیز نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول