کد خبر:264871
پ
معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی:

تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی

معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی خبر داد.

معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی خبر داد.

 

*** تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدرضا اله یار در تشریح اقدامات شاخص معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان از راهبری بیش از ۳۷۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۹.۳۰۰ میلیارد ریال در سال جاری خبر داد و اظهار داشت:

پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی و ارتقای سامانه‌های اعلام و اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک از اقداماتی است که در سال ۹۹ دنبال شده است.

اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت مصرف انرژی ایزو ۵۰۰۰۱ در بنادر انزلی، امام خمینی (ره)، شهید رجایی، نوشهر و امیرآباد، از فعالیت‌های مهمی است که در سال جاری انجام شده است.

 

*** اتمام و تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی ۱۱ بندر اصلی

 

عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص اقدامات انجام شده در بخش تجهیزات با اشاره به تدوین ابلاغ و اجرای شیوه‌نامه هدایت و نظارت پروژه‌های تجهیزاتی، اظهار داشت:

تحویل یک فروند بارج مقابله با آلودگی، خارج‌سازی مغروقه اس‌ال- استار، حویل شناور دریاپاک۱ و تکمیل شروع به حمل لایروب‌های هاپرساکشن ۴۰۰۰ متر مکعبی تا پایان سال، از اهم اقدامات تجهیزاتی به شمار می‌آید.

 

وی درباره رویکردها و کارهای انجام شده توسعه‌ای در حوزه سواحل و بنادر از اتمام و تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی ۱۱ بندر اصلی خبر داد و افزود:

اتمام طرح تدقیق مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر، شروع مطالعات سیستان و بلوچستان، تکمیل پروژه پایش و شبیه‌سازی سواحل خوزستان و همچنین انجام هیدروگرافی ۵۰ بندر اصلی و فرعی و منطقه از دیگر کارهای است که در بخش سواحل و بنادر انجام شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند

تاثیر حذف بروکراسی اداری در مدیریت اقتصاد

واردات ۲۱ میلیون تن کالا از ابتدای سال ۹۹

 

 

*** اقدامات انجام شده در بخش گردشگری دریایی

 

اله یار در خصوص اقدامات انجام شده در بخش گردشگری دریایی از بازسازی ترمینال مسافری آبادان، بهسازی بازوی غربی موج‌شکن بندر انزلی و اجرای ۵۰ درصدی طرح توسعه بندر مسافری چمخاله خبر داد.

 

*** طرح توسعه سواحل مکران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر در پایان درباره طرح توسعه سواحل مکران، به تکمیل فاز اول طرح توسعه شهید بهشتی چابهار، شروع عملیات اجرایی احداث سیلوی ۱۰۰ هزار تنی غلات و شروع عملیات احداث کریدور لجستیکی بندر شهید بهشتی چابهار اشاره کرد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول