کد خبر:264433
پ
فولاد مبارکه
نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه:

همت بلند شرکت فولاد مبارکه را برای بازسازی خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه از همت بلند شرکت فولاد مبارکه برای بازسازی خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه قدردانی کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه از همت بلند شرکت فولاد مبارکه برای بازسازی خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه قدردانی کرد.

 

*** قدرانی از تلاش فولاد مبارکه برای بازسازی خیریه

 

به گزارش خبگزاری صنایع، پروین صالحی در این مراسم در با بیان اینکه تمام امیدمان این است که نوجوانان این جامعه در یک محیط فرهنگی رشد و نمو نمایند، اظهار داشت:

همت بلند شرکت فولادمبارکه و گروه توکا فولاد را برای بازسازی این مجموعه ارج می‌نهیم و از کلیه خدماتی که در راستای حمایت از اقشار ضعیف و محروم در منطقه توسط صنایع بویژه فولاد مبارکه انجام می شود قدردانی می‌کنم.

هم اکنون شاهد یک مجموعه شکیل و درخورشان افرادی که اینجا تحت سرپرستی قرار گرفته‌اند هستیم و من در این بازدید بسیار خوشحالم، زیرا ساختمان از آن حالت فرسوده و قدیمی خارج شده و به مجموعه‌ای زیبا برای زندگی این عزیزان تبدیل شده است.

 

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در پایان، عنوان کرد:

به امید خدا با تحکیم خانواده‌ها در آینده شاهد ساخت این مراکز نباشیم و مراکز فرهنگی را تجهیز کنیم.

 

*** خوشحالی مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه 

 

مدیر عامل شرکت فولادمبارکه نیز در این مراسم با بیان اینکه فولادمبارکه به خود می‌بالد که توانسته چنین کمک‌هایی انجام دهد، افزود:

بسیار خوشحالم این توفیق در راستای مسئولیت اجتماعی نصیب فولادمبارکه شده و اگر مواردی از این دست در شهرستان باشد نباید به آن بی توجه باشیم.

 

*** پرداخت ۸۵۰ میلیون تومان تسهیلات برای بازسازی مجموعه شرکت فولادمبارکه 

 

بنا بر این گزارش مدیر عامل خیریه فرهنگی تربیتی حضرت امیرالمومنین مبارکه ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در این زمینه، گفت:

این خیریه در سال ۷۸ به پیشنهاد سازمان بهزیستی و با مشارکت گروه توکا فولاد راه‌اندازی شد و طی این مدت ۲۰۰ دختر بی سرپرست یا بد سرپرست بهزیستی تحویل این مرکز شده و با هدف پرورش، تربیت و تحصیل در اینجا نگهداری و سپس به زندگی عادی خود در جامعه ادامه می‌دهند.

در این راستا تا کنون ۸۰ نفر از این دختران راهی خانه بخت شده‌اند و مابقی یا به آغوش خانواده برگشته و یا تحصیلات دانشگاهی را ادامه داده اند.

برای بازسازی و تجهیز این مجموعه شرکت فولادمبارکه و گروه توکا فولاد جمعا ۸۵۰ میلیون تومان کمک کرده‌اند.

 

*** قدردانی حمات و کمک گروه فولاد مبارکه در بازسازی مجموعه

 

به گزارش خبگزاری صنایع، شایان ذکر است در این مراسم که با حضور عباس اکبری، معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه و عبدالرضا جمالی مدیر عامل توکا فولاد برگزار شد با اهدا لوح تقدیر به مدیر عامل فولادمبارکه از زحمات و کمک گروه فولاد مبارکه در بازسازی این مجموعه قدردانی شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول