کد خبر:264239
پ
بازداشت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بازداشت یکی از مدیران ارشد ارزی بانک مرکزی

شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از مدیران ارشد بانک مرکزی در حوزه ارزی به اتهام دریافت رشوه چند میلیاردی بازداشت شده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از مدیران ارشد بانک مرکزی در حوزه ارزی به اتهام دریافت رشوه چند میلیاردی بازداشت شده است.

 

*** بازداشت یکی از مدیران ارشد ارزی بانک مرکزی به اتهام دریافت رشوه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از مدیران ارشد ارزی بانک مر‌کزی به اتهام دریافت رشوه در پرونده توزیع ۳۵ میلیارد دلار ارزهای مداخله‌ای بانک مرکزی بازداشت شده است.

مدیر اسبق بانک مرک‍زی که پیش از این در سطوح بالای بانک مر‌کزی فعالیت می‌کرد و مسئولیت مستقیم در حوزه ارزی داشت، نقش بزرگی در ارزپاشی‌های بی ضابطه و فروش ارزهای مداخله‌ای در بازار داشته است.

قبلاً هم انتقادهای فراوانی متوجه او بوده است و گفته می‌شد که در تلاطم‌های ارزی سال‌های اخیر دخالت‌های ارزی توسط او پررنگ بوده است.

گفتنی است،‌ هم اکنون در دستگاه قضا پرونده ولی الله سیف، رئیس کل سابق بانک مر‌کزی و احمد عراقچی معاون ارزی او باز است، ضمن این که پرونده‌های رسول سجاد و صالحی از دیگر مدیران ارزی بانک مرکزی در دوره مدیریت سیف نیز همچنان در دستگاه قضایی باز است و این افراد نیز در بازداشت هستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول