کد خبر:264430
پ
فولاد مبارکه
معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه:

دست‌یابی به سیستم‌های پایدار در شرکت فولاد مبارکه با انجام بازرسی‌های مؤثر

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه معتقد است، به‌ طور قطع، دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌ اطمینان در شرکت فولاد مبارکه با انجام بازرسی‌های مؤثر میسر خواهد شد.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه معتقد است، به‌ طور قطع، دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌ اطمینان در شرکت فولاد مبارکه با انجام بازرسی‌های مؤثر میسر خواهد شد.

 

*** بازرسی مؤثر از تجهیزات باربرداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مختار بخشیان، در هفتمین جلسه کمیته حفاظت فنی شرکت فولاد مبارکه، گزارش‌ها و مطالب آموزشی حوزه ایمنی را که در جلسات این کمیته مطرح می‌شود، مفید دانست و با تأکید بر مسئولیت همه کارکنان و مدیران در تمامی رده‌های سازمانی در قبال موضوع ایمنی، اظهار داشت:

حضور مؤثر مدیران و سرپرستان در سایت و نظارت بر انجام ایمن فعالیت‌ها یکی از راه‌های پیشگیری از وقوع حوادث است.

 

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در پایان بازرسی مؤثر از تجهیزات باربرداری (سیم بکسل، هوک، پنس‌ها و…)، سازه‌های فلزی، سیلندرهای اطفای حریق، باکس‌های گاز و اکسیژن و تونل‌های برق را در نواحی مختلف به‌ منظور دست‌یابی به ایمنی در شرکت فولاد مبارکه و همچنین نقش تکنسین‌های خط تولید و تعمیرات را در زمینه بازرسی‌ها بسیار حائز اهمیت دانست.

 

***ارائه گزارشی از وضعیت کنونی بازرسی از ابزار و تجهیزات

 

در این جلسه، مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات نیز گزارشی از اقدامات انجام‌ گرفته در زمینه سیستم‌های بازرسی در نواحی مختلف و وضعیت کنونی بازرسی از ابزار و تجهیزات، تونل‌های برق، لایف‌لاین‌ها و کپسول‌های اطفای حریق ارائه کرد و همچنین به بیان نقاط ضعف و قوت نواحی مختلف در زمینه بازرسی از تجهیزات و تونل‌های برق پرداخت.

 

*** ارائه گزارشی از وضعیت سازه‌های فلزی و سازه جرثقیل‌های سقفی

 

در ادامه این جلسه، رئیس بازرسی جراثقال‌ها و سازه‌های شرکت فولاد مبارکه نیز با ارائه گزارشی از وضعیت سازه‌های فلزی و سازه جرثقیل‌های سقفی در نواحی مختلف شرکت، انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در زمینه تقویت سازه‌های فلزی به‌ منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی را مورد تأکید قرار داد.

 

*** حاضرین در جلسه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است به‌ منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مدیر ارشد تولید، مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی، مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست و سایر مدیران به‌ صورت آنلاین در این جلسه حضور داشتند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول