کد خبر:264345
پ
افتخاری
با حکم وزیر اقتصاد:

محمدعلی افتخاری، رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی شد

وزیر اقتصاد در حکمی محمدعلی افتخاری زیدآبادی را به عنوان رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.

وزیر اقتصاد در حکمی محمدعلی افتخاری زیدآبادی را به عنوان رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.

 

*** انتصاب رئیس جدید سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرهاد دژپسند طی حکمی محمدعلی افتخاری زیدآبادی را به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.

 

*** متن حکم صادره

 

در حکم صادره از سوی وزیر اقتصاد برای محمدعلی افتخاری زیدآبادی آمده است:

بدینوسیله، با عنایت به مصوبه مورخ ۲۱ دی ماه ۹۹ مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، به موجب این حکم به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به مدت سه سال منصوب می‌شوید.

وزیر اقتصاد در راستای برنامه‌های دولت دوازدهم و برنامه‌های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی مواردی چون تمرکز بر استقرار بهره‌برداری سامانه یکپارچه اموال تملیکی مطابق با مفاد مواد ۱۹ الی ۲۳ آئین نامه اجرایی و مواد ۵۵ و ۵۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، استفاده از روش‌های نوین در جذب مشتری به منظور افزایش سطح اطمینان جامعه به سازمان و افزایش در تنوع ماهیت خریداران اموال دولت در اختیار سازمان، و اصلاح ساختار نیروی انسانی و ایجاد ترکیب کارآ و اثر بخش از منابع انسانی در اختیار سازمان را به عنوان تعدادی از اولویت‌های کاری افتخاری تعیین کرده است.

بر این اساس برنامه‌ریزی جهت ارتقای سطح انبارداری، نظارت بر اجرای دقیق مصوبات مجمع عمومی و پاسخگویی به تمامی تقریرات مندرج در صورت جلسات، برنامه‌ریزی برای بهبود روش‌های مورد عمل و اهتمام بر تعیین تکلیف پرونده‌های کالاهای متروکه و قاچاق مکشوفه و شفاف‌سازی عملیات سازمان و ارائه مدارک و مستندات پشتوانه گردش مالی به دستگاه‌های بررسی کننده مطابق با قوانین و مقررات را به عنوان بخشی دیگر از وظایف ریاست جدید سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از سوی دکتر دژپسند تعیین شده است.

در این حکم همچنین مواردی چون اهتمام بر استقرار کمیته‌های تخصصی در سازمان از قبیل کمیته ریسک، حسابرسی، جبران خدمات و انتصابات، برنامه‌ریزی و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت برقراری حداکثر تعادل با سایر دستگاه‌ها به منظور تسریع در تعیین تکلیف اموال و اخذ مجوزهای قانونی و سرعت بخشیدن در سیر فروش اموال غیر منقول و نظارت بر اجرای دقیق مفاد قراردادهای منعقده به عنوان دیگر اولویت‌های کاری افتخاری مورد تاکید قرار گرفته است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت، در انجام مأموریت‌ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

 

*** سابقه فعالیت محمدعلی افتخاری زیدآبادی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، محمدعلی افتخاری زیدآبادی پیش از این قائم مقام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول