کد خبر:274564
پ
سید مناف هاشمى
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح کرد؛

گاردریل‌ها و دیوار‌های صوتی به سرقت می‌روند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد، گاردریل‌ها و دیوار‌های صوتی به سرقت می‌روند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد، گاردریل‌ها و دیوار‌های صوتی به سرقت می‌روند.
 
 

*** تزریق واکسن به کارکنان ناوگان حمل و نقل

 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، سید مناف هاشمی درباره تزریق واکسن به کارکنان ناوگان حمل و نقل، اظهار کرد:
مکاتباتی را هم شهردار تهران با وزیر بهداشت و هم بنده با فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران داشتیم تا کارکنان و رانندگان حمل و نقل عمومی در دریافت واکسن کرونا در اولویت قرار گیرند، چون ما در حوزه تاکسیرانی همکاران زیادی را از دست دادیم و در این حوزه بالغ بر ۱۷۰ تا ۱۸۰ نفر فوتی بر اثر کرونا داشتیم.
در حوزه اتوبوسرانی هم تعداد محدودی از همکاران ما جان خود را از دست دادند، این به دلیل ارتباط مستقیمی است که بین رانندگان ما و مردم وجود دارد، این کار دو حسن دارد یکی جلوگیری از از دست دادن جان همکارانمان و دوم جلوگیری از شیوع بیماری کرونا توسط رانندگانمان در بین مردم جامعه خواهد بود.
با همین دلایل فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران پذیرفت که رانندگان ما جزء مشاغل پر خطر قرار دارند و در تلاش هستند که با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد امکانات بیشتری را در اختیار رانندگان حمل و نقل عمومی و راهبر‌های مترو قرار دهند.
 
 

*** دو اقدام معاونت حمل و نقل

 
 
وی در ادامه بیان داشت:
ما دو اقدام را شروع کردیم، بحث اول نوسازی حوزه بزرگراهی است که به منظور کاهش تصادفات است. به همین منظور در بسیاری از مکان‌ها در حال تعویض گاردریل‌ها هستیم و به جای آن‌ها نیوجرسی می‌گذاریم، چون سرقت می‌شوند و به علت قدیمی بودن در بعضی از مکان‌ها مشکل ساز شده‌اند و ایمنی کافی را در بین دو مسیر شمال و جنوب ندارند.
در بزرگراه‌های مناطق جنوبی مثل بزرگراه آزادگان، منطقه ۱۸ این کار را شروع کردیم و نیوجرسی‌ها را جایگزین گاردریل‌ها می‌کنیم و قرارداد محکمی هم منعقد کردیم.
 
 

*** گاردریل‌ها و دیوار‌های صوتی به سرقت می‌روند

 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان، بیان کرد:
بحث دوم مربوط به دیوار‌های صوتی است و به جهت اینکه مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده و در سال‌های اخیر متاسفانه قراردادی را در این باره نداشتیم، خیلی از نقاط این دیوار‌ها مورد سرقت قرار گرفتند یا منظره و نمای شهری را دچار آسیب کردند که اقداماتی را در این خصوص شروع کردیم و امیدواریم تا پایان اسفند و فروردین ماه خود را نشان دهد و بزرگراه‌هایی مثل شهید صدر، چمران و حکیم در دستور کار ما هستند و امیدواریم این کار در همه اتوبان‌ها انجام شود.
 
 
انتهای پیام///
 

مدیر مسئول: سعید سیفی

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول