کد خبر:264061
پ
عباس آذرپیکان
معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان:

کاهش ۴ درصدی هزینه‌های نگهداری و تعمیر شناورها در بندر چابهار

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از کاهش ۴ درصدی هزینه‌های نگهداری و تعمیر شناورها در بندر چابهار خبر داد.

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از کاهش ۴ درصدی هزینه‌های نگهداری و تعمیر شناورها در بندر چابهار خبر داد.

 

*** کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر شناورها در بندر چابهار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس آذرپیکان با بیان این که بندر چابهار با برخورداری از مزایای بی‌شمار بندری و دریایی، به عنوان بندری مناسب و سودآور جهت سرمایه‌گذاری مورد توجه شرکت‌های ایرانی و خارجی قرار گرفته است، اظهار داشت:

با توجه به این مهم توسعه زیرساخت‌ها، کاهش هزینه‌های صاحبان کالا و تعمیر و نگهداری شناورها مورد توجه جدی این اداره کل قرار گرفته است.

 

وی در ادامه افزود:

با اقدام‌های انجام شده در همین راستا هزینه‌های فنی یدک‌کش‌ها، قایق‌ها و بارج‌های اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در ۲ سال گذشته نسبت به دوره مشابه قبل از آن نه تنها افزایشی نداشته، بلکه با کاهش چهار درصدی همراه شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

افتتاح پنج طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری بیش از ۵۸ هزار میلیارد ریال

آغاز فاز دوم انتقال آب از خلیج فارس در آینده‌ای نزدیک

داخلی‌سازی ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلاری در کشور

 

 

*** عوامل موثر بر کاهش هزینه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پایان تغییر استراتژی بندر در تنظیم قراردادها و کاهش ریسک پیمانکاران، ارتقای نیروی انسانی و خودکفایی در انجام تعمیرات تخصصی، ارتقای مدیریت نت و بهره‌گیری از نرم‌افزار و سخت‌افزار لازم و استفاده از روش‌های نوین نگهداری و تعمیر را از دلایل تحقق این مهم برشمرد و اظهار داشت:

امیدواریم در سال ۱۴۰۰ گام‌های مؤثری در حوزه هوشمندسازی مدیریت و راهبری نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی بندر برداشته شود و موفقیت‌های بزرگ‌تری رقم بخورد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول