کد خبر:264117
پ
رئیس قوه قضائیه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

دستور رئیس قوه قضائیه برای احیای کارخانه قند یاسوج

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه تعطیلی کارخانه قند یاسوج بعد از ۵ سال قابل توجیه نیست، دستور احیای این کارخانه را صادر کرد.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه تعطیلی کارخانه قند یاسوج بعد از ۵ سال قابل توجیه نیست، دستور احیای این کارخانه را صادر کرد.

 

*** گذشت ۵ سال از تعطیلی این کارخانه قابل توجیه نیست

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفر به استان کهگیلویه و بویر احمد از کارخانه قند یاسوج که در پی واگذاری‌های غیر اصولی تعطیل شده بود، بازدید کرد و اظهار داشت:

تعطیلی کارخانه قند یاسوج بعد از ۵ سال قابل توجیه نیست و از آنجایی که واگذاری ابطال و پلمب شکسته شده استانداری و مجموعه مسئولان باید همکاری کنند تا هرچه سریعتر این کارخانه راه‌اندازی شود.

طبق اطلاعات رسیده کارخانه قند یاسوج ظرفیت ایجاد اشتغال تا یک هزار نفر را دارد و تعطیلی کارخانه با ۴۲ هکتار زمین، منازل مسکونی و تجهیزات مدرن تحت هیچ شرایطی قابل توجیه نیست و ناحق است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

افتتاح پنج طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری بیش از ۵۸ هزار میلیارد ریال

آغاز فاز دوم انتقال آب از خلیج فارس در آینده‌ای نزدیک

داخلی‌سازی ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلاری در کشور

 

 

*** دستور رئیس قوه قضائیه برای احیای کارخانه قند یاسوج

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس قوه قضائیه در پایان با بیان اینکه افراد اهل فکر و عمل در این استان کم نیستند، تصریح کرد:

باید برای راه‌اندازی کارخانه تلاش شود زیرا این کارخانه سرمایه ملی است مسئولان بانک تجارت تلاش کنند این سرمایه و ثروت ملی هرچه سریعتر به چرخه تولید و اشتغال برگردد و در سال جهش تولید انشالله این کارخانه به یک الگو تبدیل شود.

بهترین ظرفیت برای راه اندازی مجدد این کارخانه استفاده از اعتبارات بانکی و از بانک‌ها تقاضا داریم برای ایجاد اشتغال و تولید و راه اندازی مجدد تلاش کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول