کد خبر:263926
پ
۱۵۷۷۷۹۵۶۴
بر اساس جداول آماری وزارت صنعت:

تولید شیشه جام در ۱۰ ماهه ۹۹ به بیش از ۹۶۰ هزار تن رسید

بر اساس جداول آماری وزارت صنعت در دوره ۱۰ ماهه سال ۹۹ تولید شیشه جام به رقم ۹۶۱.۶ هزار تن رسید.

بر اساس جداول آماری وزارت صنعت در دوره ۱۰ ماهه سال ۹۹ تولید شیشه جام به رقم ۹۶۱.۶ هزار تن رسید.

 

*** ظروف شیشه‌ای

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برابر جداول آماری وزارت صنعت، میزان تولید شیشه جام در ۱۰ ماهه پارسال ۹۵۴.۵ هزار تن ثبت شده بود که امسال هفت دهم درصد افزایش دارد.

تولید ظروف شیشه‌ای در دوره این گزارش به رقم ۵۹۳ هزار تن رسید که در مقایسه با ۱۰ ماهه سال ۹۸ که ۵۹۸.۹ هزار تن بود، کاهش یک درصدی دارد.

آمار مورد بررسی در جداول ۹ ماهه سال ۹۹ گویای تولید ۵۳۲.۴ هزار تن ظروف شیشه‌ای است و نسبت به رقم ۵۳۸.۲ هزار تن ظروف شیشه‌ای تولیدی در دوره مشابه سال ۹۸ افت ۱.۱ درصدی دارد.

هشت ماهه سال جاری تولید ظروف شیشه‌ای افزون بر ۴۷۴.۹ هزار تن بود و در مقایسه با رقم ۴۷۹.۹ هزار تن عملکرد هشت ماهه ابتدایی ۹۸ کاهش یک درصدی داشت.

ضمن اینکه میزان تولید ظروف شیشه‌ای در مهر و آبان ۹۹ به ترتیب ۵۸.۶ و ۵۹.۷ هزار تن ثبت شده که در ماه هشتم رشد ۱.۹ درصدی نسبت به مهر را نشان می‌دهد.

همچنین در بخش ظروف شیشه‌ای در نیمه نخست سال ۹۹ رقم ۲۷۵.۱ هزار تن ثبت شد، ضمن اینکه آمار تولید ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۸ هم ۲۷۶.۷ هزار تن ظروف شیشه ای تولید شده بود.

 

اخبار مهم صنایع:

افزایش ۴۵۰ میلیون تنی ذخایر سنگ آهن کشور

افزایش ۸۳ درصدی تولید محصولات فولادی

شورای رقابت از پروسه قیمت‌گذاری خودرو حذف شد

 

 

*** ظروف چینی

 

تولید ظروف چینی در ۱۰ ماهه سال ۹۹ به رقم ۴۴.۳ هزار تن رسید، در حالی که در مدت مشابه پارسال ۴۹.۵ هزار تن بود و به این ترتیب افت ۱۰.۶ درصدی دارد.

میزان تولید ظروف چینی در ۹ ماهه سال ۹۹ نیز برابر با رقم ۳۹.۷ هزار تن بود و در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۹ کاهش ۱۰.۹ درصدی را ثبت کرد.

هشت ماهه سال جاری میزان تولید ظروف چینی به رقم ۳۵.۱ هزار تن رسید که در مقایسه با هشت ماهه ابتدایی ۹۸ که ۳۹.۶ هزار تن بود، کاهش ۱۱.۶ درصدی را ثبت کرد.

ماه‌های مهر و آبان تولید ظروف چینی، ارقام ۵.۱ هزار تن را نشان داد که ثبات عملکرد در این بخش را نشان می‌دهد.

نیمه نخست سال جاری تولید ظروف چینی به ۲۳ هزار و ۱۰۰ تن رسید در حالی ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته ۲۸ هزار و ۴۰۰ تن ظروف چینی تولید شد.

جداول مورد بررسی میزان تولید ظروف چینی در شهریور ماه ۹۹، رقم چهار هزار و ۸۰۰ تن را نشان داد و در مقایسه با مرداد ماه امسال که چهار هزار و ۷۰۰ تن بود، رشد ۲ درصدی را نشان می‌دهد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در بخش ظروف چینی، استان های خراسان رضوی، اصفهان، قم، قزوین، گیلان و مرکزی با رقم ۴۶.۶ هزار تن سهم اصلی بازار را در اختیار دارند.

 

*** چینی بهداشتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آمارهای دوره فروردین تا دی‌ماه سال ۹۹ در زمینه تولید چینی بهداشتی نشان می دهد که ۹۷.۱ هزار تن عملکرد ۱۰ ماهه بود و در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ که ۹۷.۹ هزار تن بود، کاهش هشت دهم درصدی دارد.

ضمن اینکه در ۹ ماهه سال ۹۹ هم ۸۷.۵ هزار تن چینی بهداشتی تولید شد و نسبت به ۹ ماهه ۹۸ با رقم ۸۸.۱ هزار تن، کاهش ۶ دهم درصدی را نشان می‌دهد.

تولید چینی بهداشتی در دوره هشت ماهه سال جاری  نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ با افزایش ۲.۲ درصدی به رقم ۷۷ هزار تن رسید، هشت ماهه ابتدایی سال ۹۸ میزان تولید چینی بهداشتی افزون بر ۷۵.۳ هزار تن ثبت شده بود.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول