کد خبر:263826
پ
بابک افقهی
رئیس کمیسیون توسعه تجارت اتاق تعاون:

ایجاد خط مستقیم کشتیرانی میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده‌ای نزدیک

رئیس کمیسیون توسعه تجارت اتاق تعاون از ایجاد خط مستقیم کشتیرانی میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

رئیس کمیسیون توسعه تجارت اتاق تعاون از ایجاد خط مستقیم کشتیرانی میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

*** کریدور کشتیرانی میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بابک افقهی در خصوص ایجاد خط مستقیم میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین، اظهار کرد:

با رایزنی‌های انجام شده با مسئولان مربوطه، ایجاد خط مستقیم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، آفریقای جنوبی و سپس آمریکای لاتین با هدف توسعه تجارت میان این کشورها، قرار است صورت پذیرد.

 

وی در ادامه افزود:

طراحی ایجاد خط مذکور با حرکت از بنادر جنوبی ایران با توقف در بنادر آفریقای جنوبی و عزیمت به سمت کشورهای آمریکای لاتین به طور مشخص کشور برزیل، در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

افزایش ۴۵۰ میلیون تنی ذخایر سنگ آهن کشور

افزایش ۸۳ درصدی تولید محصولات فولادی

شورای رقابت از پروسه قیمت‌گذاری خودرو حذف شد

 

 

*** حمایت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیسیون توسعه تجارت اتاق تعاون در پایان با اشاره به حمایت ک‍شتیرانی جمهوری اسلامی از برقراری خط مذکور، اظهار داشت:

با حمایت کشت‍یرانی جمهوری اسلامی از برقراری خط مذکور، با وجود ظرفیت بارهای صادراتی کشور ایران به مقاصد ذکر شده، مراتب به اتاق‌های تعاون و بازرگانی سراسر کشور، سازمان توسعه تجارت ایران و سایر بنگاه‌های صادراتی فعال در حوزه صادرات کالا به این کشورها، اطلاع رسانی شده است.

ثبت درخواست‌های فعالان اقتصادی متقاضی حمل مستقیم کالا از ایران به مقاصد مذکور و بهره‌مندی از این خط مستقیم و برنامه‌ریزی عملیاتی با شرکت کشتیرانی، توسط اتاق تعاون در حال انجام است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول