کد خبر:263848
پ
حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولادمبارکه:

نقش مثبت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تزریق امید به جامعه / باشگاه فولاد مبارکه سپاهان الهام بخش و امیدآفرین در جامعه

مدیرعامل فولادمبارک، توضیحاتی درباره نقش مثبت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تزریق امید به جامعه را مطرح کرد.

مدیرعامل فولادمبارک، توضیحاتی درباره نقش مثبت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تزریق امید به جامعه را مطرح کرد.

 

*** الگوبرداری از باشگاه‌های برتر جهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا عظیمیان در جمع اعضای هیئت مدیره و بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به نقش مثبت این باشگاه در عرصه ورزش اظهار کرد:

یکی از بخش‌هایی که می‌تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است که باشگاه سپاهان با عملکرد خوب خود به این مهم که خواسته رهبر معظم انقلاب نیز می‌باشد دست یافته است.

الگوبرداری از باشگاه‌های برتر جهان در راستای ارتقاء اهداف و رویکردهای این باشگاه بسیار اثر بخش خواهد بود که در همین راستا باشگاه سپاهان توانسته است اقدام های به جا و موثری انجام دهد که حتما در آینده این باشگاه نیز تاثیرگذار است.

نگاه خاص و ویژه باشگاه به ورزش معلولین، جانبازان و استعدادهای درخشان و استفاده از ظرفیت آنان با نگاه امید بخشی به جامعه نیز قابل تقدیر و ستایش است، زیرا باور داریم با توجه به شرایط خاص جامعه در شیوع بیماری کرونا و مشکلات روزمره باید امید را به جامعه تزریق کرد که باشگاه سپاهان با عملکرد خوب خود آن را محقق کرده است.

 

*** موفقیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل فولاد مبارکه در پایان در جمع بازیکنان و سرمربی تیم فوتبال این باشگاه با اشاره به موفقیت‌های اخیر این تیم گفت:

بازی در مستطیل سبز قواعد خاص خودش را دارد و همگی یقین داریم تک تک اعضای تیم فوتبال سپاهان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با بازی درست و توجه به اخلاق در هر مرحله سربلند باشند‌.

نتایج بدست آمده از بازی‌های گذشته نیز مبین همین نکته است که امروز در جمع شما آمدیم تا از نزدیک قدردان کوشش مجدانه شما بازیکنان باشیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول