کد خبر:263457
پ
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه
معاون تکنولوژی فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه اولین شرکت دریافت‌کننده استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه از کسب موفقیت این شرکت به عنوان اولین شرکت دریافت‌کننده استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا خبر داد.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه از کسب موفقیت این شرکت به عنوان اولین شرکت دریافت‌کننده استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا خبر داد.

 

*** مطابقت برنامه‌های فولاد مبارکه با استاندارد ۴۵۰۰۵ 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید مهدی نقوی با بیان اینکه iso45005:2020 حدود ۲ ماه پیش توسط سازمان استاندارد بین‌المللی در دنیا رونمایی شده و مربوط به مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کووید ۱۹ است، اظهار داشت:

iso45005:2020 ، یک استاندارد بسیار جامع است، بنابراین فولاد مبارکه نیز به واسطه برنامه منظمی که بحث پاندمی کرونا تعریف و شرایطی را احراز کرده تا به یک رفرنس داخلی تبدیل شود، تصمیم گرفت تا برنامه خود را با استاندارد ۴۵۰۰۵ تطابق دهد.

از این رو از ممیزان شرکت sgs سوییس دعوت کردیم که ما را بر مبنای مستندات و خواستارهای این استاندارد، ممیزی کنند.

 

وی در ادامه، تصریح کرد:

این ممیزی از ۲۶ بهمن ماه در فولاد مبارکه آغاز شده و با توجه به بازخوردهای داده شده، پیش‌بینی می‌کنیم فولاد مبارکه این استاندارد را مانند دیگر استانداردهای بین‌المللی دریافت کند.

 

*** اولین شرکت دریافت‌کننده استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون تکنولوژی فولاد مبارکه در پایان پیرامون اینکه فولاد مبارکه اولین شرکت دریافت‌کننده استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا، اظهار داشت:

فولاد مبارکه به عنوان اولین شرکت ایرانی، موفق خواهد شد تا استاندارد پاندومی کرونا که جزو مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت است را دریافت کند.

فولاد مبارکه اعلام می‌کند به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال مردم ایران پایبند است و دریافت iso45005:2020 سندی دال بر این ادعاست.

یکی از آخرین اتفاقاتی که در حوزه تضمین کیفیت و معاونت تکنولوژی رخ داده و فردا به نتیجه نهایی خواهد رسید، استقرار استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا iso45005:2020 است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول