کد خبر:263432
پ
سید رضا عظیمی
مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس:

افزایش ۵ برابری سقف تامین مالی جمعی برای فعال‌سازی معادن کوچک

مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس از افزایش ۵ برابری سقف تامین مالی جمعی برای فعال‌سازی معادن کوچک خبر داد.

مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس از افزایش ۵ برابری سقف تامین مالی جمعی برای فعال‌سازی معادن کوچک خبر داد.

 

*** افزایش سقف تامین مالی جمعی برای فعال‌سازی معادن کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید رضا عظیمی با بیان اینکه سقف تأمین مالی جمعی برای فعال‌سازی م‍عادن کوچک، ۵ برابر شد، اظهار داشت:

بهره‌گیری از ظرفیت ابزارهای نوین تأمین مالی به ویژه در بازار سرمایه، از جمله اولویت‌های اصلی وزارت صنعت در سال جاری است که در این زمینه، تعاملات و تسهیل‌گری‌های مؤثری با سازمان بورس و اوراق بهادر انجام شده است.

افزایش سقف تأمین مالی به روش تأمین مالی جمعی برای طرح احیا و فعال‌سازی م‍عادن کوچک از ۲۰ میلیارد تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال نیز یکی از این روش هاست که به تأیید شرکت فرابورس رسیده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کلیات اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ تصویب شد

دولت هرچه سریعتر پرونده‌های بازگشت ارز صادراتی را تعیین تکلیف کند

جزئیات ۶ مصوبه جدید برای تسریع در ترخیص کالا

 

 

*** تأمین مالی معادن کوچک مقیاس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه م‍عادن کوچک مقیاس در پایان پیرامون تأمین مالی برای خرید تجهیزات م‍عادن کوچک مقیاس، بیان کرد:

در راستای این تفاهم، فعالان م‍عادن کوچک مقیاس در صورت نیاز به تأمین مالی برای خرید تجهیزات و ماشین‌آلات تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال، می‌توانند از طریق ارتباط با دبیرخانه طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه مع‍ادن کوچک مقیاس اقدام کنند.

استفاده از این روش تأمین مالی نوین، می‌تواند راهگشای مناسبی برای تأمین تجهیزات معادن کوچک مقیاس باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول