کد خبر:263426
پ
اقتصادی
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه:

اتحاد و همدلی نهادها عامل عبور از شرایط سخت اقتصادی

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، ضرورت اتحاد و همدلی همه نهادها را عاملی برای عبور از شرایط سخت اقتصادی موجود در کشور دانست.

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، ضرورت اتحاد و همدلی همه نهادها را عاملی برای عبور از شرایط سخت اقتصادی موجود در کشور دانست.

 

*** ضرورت اتحاد و همدلی همه نهادها عامل عبور از شرایط سخت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هادی نباتی‌نژاد از عضویت حداکثری کارکنان این شرکت در پایگاه‌های بسیج نواحی شرکت به عنوان یکی از نقاط قوت این حوزه یاد و اظهار کرد:

با توجه به ماموریت بسیج که امام (ره) تدوین نمودند، باید با اتحاد و همدلی همه نهادها در همه حوزه‌‌ها تلاش کنیم که کشور از این شرایط سخت اقتصادی به سلامت عبور کند.

 

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در پایان با تاکید بر ظرفیت‌های بسیج، تصریح کرد:

امروز دشمن با روش‌های نوین سعی در وارد آوردن ضربه به کشور است از این رو بسیج با عنایت به ظرفیت‌های خود باید در حوزه‌های اقتصادی، تولید، فرهنگی، دفاعی، امنیتی و سایبری تلاش حداکثری خود را برای دفاع از کشور به کار گیرد و به خاطر داشته باشد مدیریت شرکت همواره در کنار آنان خواهد بود.

بدون شک مدیریت شرکت و به طور مشخص روابط عمومی در راستای تقویت فعالیت‌های بسیج که به واقع منافع ملی را دربر دارد همواره در کنار بسیج خواهد بود و از آن حمایت بیشتری خواهد داشت.

 

***  ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد و اقدامات حوزه و پایگاه‌های بسیج

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و سایر فرماندهان پایگاه‌های بسیج نواحی ضمن تبریک انتصاب مدیر روابط عمومی در خصوص عملکرد و اقدامات حوزه و پایگاه‌های بسیج نواحی و نقش آفرینی آنها در شرکت و جامعه توضیحاتی ارائه کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و جمعی از فرماندهان بسیج پایگاه‌های نواحی این شرکت در ۲۸ بهمن ماه ضمن دیدار با مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، در خصوص دستاوردها و راهبردهای بسیج شرکت، گفتگو و تبادل نظر نمودند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول