کد خبر:263450
پ
سازمان بورس
معاونت نظارت بر ناشران سازمان بورس:

انتشار برنامه تجدید ارزیابی دارایی‌ها در سامانه کدال

معاونت نظارت بر ناشران سازمان بورس با ارسال نامه‌ای، ناشران بورسی و فرابورسی را مکلف کرد تا برنامه تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در سامانه کدال منتشر کنند.

معاونت نظارت بر ناشران سازمان بورس با ارسال نامه‌ای، ناشران بورسی و فرابورسی را مکلف کرد تا برنامه تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در سامانه کدال منتشر کنند.

 

*** برنامه تجدید ارزیابی دارایی‌ها در کدال

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاونت نظارت بر ناشران سازمان بورس با ارسال نامه‌ای به ناشران بورسی و فرابورسی اعلام کرد در صورت وجود هر برنامه‌ای برای تجدید ارزیابی دارا‌یی‌ها، موضوع را در هیات مدیره بررسی و نهایی و نتیجه را به فوریت در کدال منتشر کنند تا سهامداران مطلع شوند.

 

در متن این نامه خطاب به شرکت‌ها، آمده است:

با توجه به درخواست جمعی از سهامداران در راستای افزایش شفافیت اطلاعات، خواهشمند است موضوع تجدید ارزیابی دارایی‌ها توسط هیئت مدیره آن شرکت بررسی و در صورت تایید انجام تجدید ارزیابی مراتب به صورت فوری در سامانه کدال منتشر شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کلیات اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ تصویب شد

دولت هرچه سریعتر پرونده‌های بازگشت ارز صادراتی را تعیین تکلیف کند

جزئیات ۶ مصوبه جدید برای تسریع در ترخیص کالا

 

 

*** اعطای معافیت تجدید ارزیابی د‌ارایی‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است، در آذرماه سال جاری اصلاح تبصره یک ماده ۱۴۹ قانون مالیات‌های مستقیم با موضوع (اعطای معافیت تجدید ارزیابی دارایی‌ها مشروط به رعایت استانداردهای حسابداری ملی و یا گزاشگری بین‌المللی) پس از پیگیری‌ها و جلسات متعدد کارگروه مالی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران و همکاری معاونت امور اقتصادی ایران به سرانجام رسید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول