کد خبر:262796
پ
IMG_20210215_121352_977
معاون امور صنایع وزارت صمت در متافو:

خودکفایی ایران در صنعت ریل با ذوب آهن اصفهان

معاون امور صنایع وزارت صمت از خودکفایی ایران در صنعت ریل با ذوب آهن اصفهان خبر داد.

معاون امور صنایع وزارت صمت از خودکفایی ایران در صنعت ریل با ذوب آهن اصفهان خبر داد.

 

*** خودکفایی ایران در صنعت ریل با ذوب آهن اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بین المللی ایران متافو ، تولید ریل در ذوب آهن اصفهان را عامل اصلی خودکفایی کشور در صنعت ریلی دانست وگفت:

این شرکت با توانمندی خود توانست به خوبی نیاز کشور را به محصول استراتژیک ریل تامین نماید .

تولید انواع ریل از جمله ریل قطارهای پرسرعت ، ریل مترو ، ریل معدن و همچنین موفقیت اخیر این شرکت در تولید ریل زبانه سوزن ، نشان از بومی سازی تکنولوژی تولید ریل در این مجتمع عظیم صنعتی دارد.

 

معاون امور صنایع وزیر صنعت در پایان با اشاره به موفقیت ذوب آهن در بازسازی کوره بلند شماره یک بیان داشت:

با توجه به محصولات مهمی که ذوب آهن تولید می کند ، استفاده کامل از ظرفیت تولید این شرکت ، بسیار ضروری است و باید مواد اولیه پایدار برای این شرکت تامین گردد.

 

*** نمایشگاه بین المللی ایران متافو                                                                                                                                                     

گفتنی است معاون امور صنایع وزارت صمت روز اول برگزاری نمایشگاه ایران متافو با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان و با ارایه توضیحات علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و دیگر کارشناسان ذوب آهن اصفهان در جریان فعالیت های تولید ی و صادراتی این شرکت قرار گرفت.

شایان ذکر است هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در روزهای ۲۷ الی ۳۰بهمن ۹۹ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

 

***ذوب آهن اصفهان، بزرگترین تولید کننده محصولات ساختمانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات ساختمانی و تنها تولید کننده ریل کشور در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و با ارایه آخرین دستاوردهای تولیدی خود پذیرای کارشناسان و دست اندرکاران این صنعت است.

در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در تهران، صاحبان و تولیدکنندگان صنایع مختلف فولادی،معدنی، فلزات غیر آهنی، ریخته گری و قالب سازی،نسوزها، کوره های صنعتی،عملیات حرارتی و غیره از مناطق مختلف کشور و چند کشور خارجی حضور دارند.

مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو با حضور دکتر مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت و جمعی از مسئولین و مدیران صنایع شرکت کننده در نمایشگاه در صبح روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول