کد خبر:262281
پ
آهن اسفنجی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تولید ۱۰ ماهه آهن اسفنجی از مرز ۲۵.۵ میلیون تن گذشت

تولید آهن اسفنجی در دوره ۱۰ ماهه سال جاری به رقم ۲۵ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۳۹۹ تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ هشت درصد رشد یافت.

تولید آهن اسفنجی در دوره ۱۰ ماهه سال جاری به رقم ۲۵ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۳۹۹ تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ هشت درصد رشد یافت.

 

*** بیشترین رشد عملکرد تولید آهن اسفنجی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برپایه داده‌های آماری فولاد مبارکه، سفید دشت، سبا، هرمزگان، کاوه جنوب، آهن و فولاد غدیر، میدکو، خوزستان، میانه، سبزوار، شادگان، صبا فولاد، نی ریز، آهن و فولاد ارفع، آهن و فولاد گل گهر، چادرملو، جهان فولاد سیرجان و فولاد بافت در دوره ۱۰ ماهه بالاترین میزان تولید مربوط به فولاد مبارکه با رقم ۶ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۱۴۲ تن ثبت شد.

همچنین بیشترین رشد عملکرد تولید آهن اسفنجی در دوره فروردین لغایت دی ماه سال جاری توسط صبا فولاد ( بریکت گرم) با ۹۲ درصد بود که نسبت به ۱۰ ماهه ۹۸ تحقق یافت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کشف معادن جدید طلا، مس و سنگ‌ آهن در کشور

کاهش ارزبری ۱.۲ میلیارد یورویی با برگزاری میزهای ساخت داخل

تشکیل بیش از ۷ هزار پرونده تخلف به ارزش حدود ۲۶۰۰ میلیارد ریال

 

 

*** تولید آهن اسفنجی دی ماه ۲.۱ میلیون تن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تولید آهن اسفنجی در دی ماه سال ۹۹ از سوی واحد های یاد شده به رقم دو میلیون و ۱۹۶ هزار و ۷۹۰ تن رسید که در مقایسه با ماه مشابه سال ۹۸ به میزان دو درصد کاهش نشان می دهد.

دی ماه ۹۹ بیشترین رشد تولید آهن اسفنجی در بین واحد های مورد بررسی مربوط به فولاد کاوه جنوب به میزان ۳۳ درصد در مقایسه با دی ماه ۹۸ ثبت شد و بیشترین کاهش دی ماه نیز با ۵۵ درصد مربوط فولاد خراسان بود.

علاوه بر این بیشترین میزان تولید دی ماه هم متعلق به فولاد مبارکه با ۳۴۵ هزار و ۸۹۵ تن ثبت شد.

 

 

انتهای پیام/// 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول