کد خبر:262252
پ
مدیرعامل شستا
مدیرعامل شستا:

بهره‌برداری از ۸۰ پروژه با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی

مدیرعامل شستا از بهره‌برداری از ۸۰ پروژه با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی در آینده خبر داد.

مدیرعامل شستا از بهره‌برداری از ۸۰ پروژه با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی در آینده خبر داد.

 

*** بهره برداری از ۸۰ پروژه شستا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد رضوانی‌فر درخصوص افتتاح پروژه‌های شستا، اظهار داشت:

حدود ۸۰ پروژه با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومان آماده بهره‌برداری است که با تدبیر وزیر تعاون هر ۴۵ روز یک بار پروژه‌ها را به بهره‌برداری می‌رسانیم.

همچنین در طول سال جاری ۳۳ پروژه را با سرمایه‌گذاری نزدیک به ۱۸۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رساندیم.

 

*** سهام شستا در بورس

 

وی پیرامون سهام شستا در بورس و صیانت از حقوق سهامداران، گفت:

همواره تاکید کردیم که نگاه به سهامداری و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، باید بلندمدت باشد به خصوص در سهم‌هایی با ظرفیت و ارزندگی بالا دارد.

سهم بنیادی مثل شستا با نگاه بلندمدت سهم شایسته‌ای است و همواره توصیه کردیم افرادی که در عرضه اولیه با ما همراه بودند همواره سهامدار ما باشند.

 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با بیان اینکه به صورت جدی خود را متعهد به چارچوب تعهداتی سهامداران می‌دانیم، ادامه داد:

تمام شرکت‌های بورسی ما براساس ضوابط موجود بازارگردانی دارند و مازاد خرید در چهار تا پنج ماه گذشته که بازارگردانی را انجام می‌دهیم بیش از چهار هزار میلیارد تومان بوده است.

با اخذ مجوز از مراجع ذیربط اوراقی که امکان حمایت از برخی سهام‌ها را فراهم می‌کرد را منتشر کردیم و انتشار اوراق حمایتی دیگر را نیز در برنامه داریم.

 

*** خبر خوش به سهامداران شستا

 

رضوانی‌فر خطاب به سهامداران شستا، تاکید کرد:

خبر خوش سهامداران این است که علاوه بر اینکه شستا افزایش سرمایه از محل سهام جایزه و سود اندوخته که مصوبه آن را از سازمان بورس گرفت داشتیم به زودی با برگزاری مجمع ۷۷ درصد افزایش سرمایه خواهیم داشت.

افزایش سرمایه تجدید ارزیابی دارایی زیرمجموعه شستا نیز دو ماه یگر عملیاتی می‌شود و قرارداد توافقنامه با کانون کارشناسان دادگستری منعقد شده و کار ارزش گذاری و ارزیابی دارایی‌ها آغاز شده است.

شنیدن اخبار خوب و امیدبخش همچون تولید محصولات جدید معدنی و فلزی و اکتشاف معادن و مواردی از این دست بر ارزش دارایی و روند سودآوری دارایی‌ شرکت‌ها موثر است، این اطمینان را می‌دهد که سرمایه‌گذاری در شستا و زیرمجموعه آن، سهامداری با آتیه و منافع اقتصادی بالا است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

کشف معادن جدید طلا، مس و سنگ‌ آهن در کشور

کاهش ارزبری ۱.۲ میلیارد یورویی با برگزاری میزهای ساخت داخل

تشکیل بیش از ۷ هزار پرونده تخلف به ارزش حدود ۲۶۰۰ میلیارد ریال

 

 

*** رشد سود خالص شستا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شستا در پایان پیرامون سود خالص شستا، بیان کرد:

طبق آخرین آمار سود خالص شستا در سال مالی منتهی به ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰ بیش از ۳۱ هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال مالی قبل ۱۵ هزار میلیارد تومان و سال مالی قبل‌تر از آن ۴۴۰۰ میلیارد تومان رشد داشت و این نشان از جهش معنادار سود شرکت‌های زیرمجموعه شستا است.

همچنین روز گذشته ۲۰۰ محصول جدید شستا رونمایی شد که بیش از ۴۴ مورد آنها شامل دارو، نخ تایر صبا و محصول شرکت بارز بود که برای اولین بار در کشور عرضه می‌شد و یکصد میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی ایجاد می‌کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول