کد خبر:262481
پ
فولاد+مبارکه
رییس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

افتخارآفرینی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در همایش ۱۰۰ شرکت برتر ایران

رییس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان از افتخارآفرینی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در همایش ۱۰۰ شرکت برتر ایران خبر داد.

رییس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان از افتخارآفرینی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در همایش ۱۰۰ شرکت برتر ایران خبر داد.

 

*** افتخارآفرینی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، غلامحسن تقی نتاج پس از دریافت تندیس و لوح تقدیر این همایش با بیان اینکه شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ پیشران توسعه اقتصادی کشور هستند، اظهار کرد:

هر ساله در قالب طرح IMI-100 شرکت‌های برتر در اقتصاد کشور ملی مورد ارزیابی قرار گرفته و در یک مسابقه عمومی، شرکت‌ها توانمندی‌های خود را مورد محک قرار می‌دهند.

 

رییس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان که به نمایندگی از مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه در این همایش ملی حضور داشت، افزود:

در این مسابقه تولیدی و اقتصادی که در سطح ملی برگزار می‌شود تمامی شرکت‌ها علاقه‌مند هستند تا رتبه‌های بالا را بدست آورند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز به عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ در کشور، در تلاش است تا هر ساله رتبه‌های بالاتری را احراز کند و خوشبختانه طی چند سال اخیر موفق شده در رتبه‌های نخست رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر قرار گیرد.

 

*** فولاد مبارکه، رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات اساسی

 

تاج ضمن برشمردن عناوین با توجه به تلاش مدیریت و کارکنان در مجموعه فولاد مبارکه این دستاوردها هر ساله با رشد قابل توجهی تکرار می‌شود.

سال ۹۹ نیز در رتبه‌بندی صورت گرفته توسط مرجع مستقل در قالب ۵۰۰ شرکت که اکنون با توجه به افزایش شرکت‌ها، مجموعه فولاد مبارکه اصفهان توانسته به عنوان شرکت پیشرو به عنوان‌های رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات اساسی، رتبه دوم از نظر شاخص ارزش افزوده، رتبه دوم از لحاظ بیشترین سودآوری و رتبه چهارم از نظر شاخص فروش دست پیدا کند.

فولاد مبارکه اصفهان در سایر شاخص‌های انتخاب شرکت‌های برتر در تلاش است تا رتبه‌های بهتری را کسب کند.

 

*** کاهش ۲۲ درصد تامین حداکثری بازار داخل صادرات

 

رییس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان در پایان پیرامون اینکه فروش داخلی فولاد مبارکه در سال ۹۸ به میزان ۶ میلیون و ۱۳۰هزار تن و صادرات صورت گرفته به مقدار یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن بوده است، اظهار کرد:

فروش داخلی فولاد مبارکه در ۱۰ ماهه سال ۹۹ به میزان ۵ میلیون و ۴۶۱ هزار تن بوده است و نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ که عدد ۵میلیون و ۱۷۸ هزار تن ثبت شده، ۵ درصد رشد داشته است، البته فولاد مبارکه با رویکرد تامین حداکثری بازار داخل صادرات خود را ۲۲ درصد کاهش داده است تا مصرف‌کنندگان داخلی محصولات شرکت با مشکل مواجه نباشند.

 

*** فولاد هرمزگان در جمع بزرگان

 

بنا بر این گزارش براساس ارزیابی بیست و سومین دوره جایزه صد شرکت برتر ایران IMI100 و در سال جهش تولید، شرکت فولاد هرمزگان در بین ۶ شرکت برتر ایران قرار گرفت .
در همایش شرکت‌های بر تر ایران و پس از ارزیابی‌های صورت گرفته، شرکت فولاد هرمزگان در گروه فلزات اساسی پس از شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت فولاد خوزستان، شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس توانست در رتبه ششم قرار گیرد و از نظر درآمد و رشد در بین بزرگان گروه فلزات اساسی ایران قرار گیرد.

شایان ذکر است شرکت فولاد هرمزگان در این ارزیابی ، از منظر درآمد و فروش نیز رتبه ۴۵ را در بین ۵٠٠ شرکت برتر ایران کسب کرد .

 

*** افتخاری دیگر از فولاد سنگان

 

براساس ارزیابی بیست و سومین دوره جایزه صدشرکت برتر ایران (IMI١٠٠) شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان موفق به کسب عنوان‌ نخست در بهره‌وری کل عوامل در گروه اکتشافات، استخراج و خدمات جانبی در بین صد شرکت بزرگ کشور گردید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول