کد خبر:261994
پ
ویرایش و بازنگری ۲۸ هزار استاندارد تعمیراتی
تکنسین تعمیرات پیشگیری ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه:

ویرایش و بازنگری ۲۸ هزار استاندارد تعمیراتی

تکنسین تعمیرات پیشگیری ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه از ویرایش و بازنگری ۲۸ هزار استاندارد تعمیراتی در ریخته‌گری این شرکت خبر داد.

تکنسین تعمیرات پیشگیری ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه از ویرایش و بازنگری ۲۸ هزار استاندارد تعمیراتی در ریخته‌گری این شرکت خبر داد.

 

*** ویرایش و بازنگری ۲۸ هزار استاندارد تعمیراتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرضا رستگار ارتقای کارایی و اثربخشی خدمات تعمیرات و نگهداری (نت) مشتمل بر پارامترهای اصلاح، بازنگری و ایجاد استانداردهای تعمیراتی، پروژه‌های بهینه‌سازی تعمیرات پیشگیری (PMO)، پروژه‌های مدیریت تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان (RCM) و آنالیزهای تحلیل خرابی (RCA) را از اهداف سالانه دفاتر فنی شرکت دانست و گفت:

تحقق هریک از پارامترهای ذکرشده مرهون تلاش و پیگیری‌های مستمر کارکنان دفاتر فنی نواحی و واحدهای تعمیراتی ذی‌ربط است.

 

تکنسین تعمیرات پیشگیری ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه در ادامه، تصریح کرد:

با توجه به اقدامات انجام‌شده و گزارش‌های موجود، دفتر برنامه‌ریزی و کنترل فرایند نت ریخته‌گری مداوم در سه ‌ماهه متوالی جاری در سال ۹۹ موفق شد نمره کامل را که هرماهه توسط واحد PEX ارائه می‌شود کسب کند.

 

وی با اشاره به اینکه سرانه تعمیراتی کل شرکت برای یک سال، حدود ۱۰ هزار مؤلفه استاندارد است، گفت:

در ۴ ماه اخیر بالغ ‌بر ۲۸ هزار استاندارد بازنگری و ویرایش شده و اختلاف ۲۰۰ درصدی ماهانه این پارامتر نسبت به سرانه کل شرکت نشان ‌دهنده تلاش یکایک کارشناسان کنترل فرایند نت واحد ریخته‌گری (۰۸) است که با حمایت‌های مدیریت ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و همکاری مستمر کلیه واحدهای تعمیراتی واحدهای ۰۸ و ۲۸ به تحقق پیوسته است.

 

***  قدردانی از کارکنان واحدهای تعمیراتی ریخته‌گری 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تکنسین تعمیرات پیشگیری ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه در تشریح این دستاورد، اظهار کرد:

این امر سبب کاهش خرابی‌ها و توقفات اضطراری، افزایش تولید و واقعی شدن نفر ساعت تعمیراتی شده و شایسته است در این زمینه، از حمایت‌ها و زحمات مدیریت، رؤسا، کارشناسان و کارکنان واحدهای تعمیراتی ریخته‌گری که در تحقق این مهم مساعدت کردند، تشکر و قدردانی کنم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول