کد خبر:261976
پ
فولاد مبارکه
مدیرکل استاندارد استان اصفهان:

نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

مدیرکل استاندارد استان اصفهان معتقد است، نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

مدیرکل استاندارد استان اصفهان معتقد است، نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است.

 

*** دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزه استانداردسازی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود فرمانی، دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزه استانداردسازی و توجه این شرکت به کیفیت محصولات را ارزشمند و مثال‌زدنی دانست و اظهار کرد:

تجربه نشان می‌دهد اگر عنایت ویژه مدیران عامل فولاد مبارکه به ‌عنوان رأس سازمان در این خصوص نبود، به ‌یقین فولاد مبارکه با این سرعت در مسیر نیل به دستاوردهای حوزه کیفیت و استاندارد حرکت نمی‌کرد و این مهم محقق نمی‌شد.

 

وی همکاری فولاد مبارکه با اداره استاندارد را بسیار خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد اداره استاندارد شهرستان مبارکه نیز که در شرف راه‌اندازی است، با همکاری فولاد مبارکه بتواند به ‌خوبی به وظایف خود عمل کند.

 

مدیرکل استاندارد استان اصفهان فولاد مبارکه در سال جاری به‌ عنوان واحد نمونه استاندارد شناخته شد و از آنجا که به ‌دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مراسم منسجم وجود نداشت، گفت:

امروز در شرکت فولاد مبارکه حضور پیدا کردیم تا ضمن بازدید از فرایند تولید در این شرکت، از زحمات مدیران و کارکنان آن در حوزه استاندارد قدردانی کنیم.

 

*** نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

 

فرمانی با بیان اینکه نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است، تصریح کرد:

خوشبختانه نگاه مدیریت ارشد فولاد مبارکه به حوزه استانداردسازی و کیفیت، نگاهی مؤثر و مثبت است.

در این جلسه مقرر شد شرکت فولاد مبارکه، به ‌دلیل قابلیت‌های ویژه فنی و تکنیکی، میزبان یکی از کمیته‌های کمّی متناظر در کشورمان باشد تا به این ترتیب از این ظرفیت علمی و تخصصی در کشور به نحو مناسبی استفاده شود.

 

*** مرجع بودن آزمایشگاه فولاد مبارکه

 

وی با اشاره به مرجع بودن آزمایشگاه فولاد مبارکه، خاطرنشان کرد:

آزمایشگاه فولاد مبارکه دارای تأییدها و گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی است و آزمایش‌های صورت ‌گرفته در این آزمایشگاه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل استاندارد استان اصفهان، ضمن بازدید از خطوط تولید این شرکت، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه اداره استاندارد از اقدامات و دستاوردهای مدیریت و کارکنان این شرکت در حوزه استانداردسازی و کیفیت قدردانی کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول