کد خبر:261631
پ
حسین فهیمی
مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی پاسخ داد

سود سهام عدالت سال ۹۸ چه زمانی پرداخت می‌شود؟

مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره زمان پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۸ توضیح داد.

مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره زمان پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۸ توضیح داد.

 

*** سود سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین فهیمی درباره زمان واریز سود سال ۹۸ سهام عدالت، اظهار داشت:

امکان واریز سود سهام عدالت افرادی که روش سرمایه‌گذاری غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی وجود دارد.

هر کدام از ۳۶ شرکت سرمایه‌گذاری استانی و ناشران بورسی که برای واریز سود مشمولان سهام عدالت، شرکت سپرده گذاری مرکزی را انتخاب کرده باشند این سود براساس شماره حساب اعلام شده در سجام واریز خواهد شد.

اگر چنانچه مشمول سهام عدالت بخواهد سود خود را به صورت متمرکز دریافت کند و خود به دنبال سود شرکت‌ها نرود تنها راه این اقدام، ثبت‌نام در سامانه سجام است تا از این طریق قادر باشیم سود سهامداران را پرداخت کنیم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

صادرات صابون رختشویی تا اطلاع ثانونی بلامانع است

 
 

*** زمان پرداخت سود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در پایان پیرامون اینکه سود سهام عدالت تا پایان سال جاری به حساب سهامداران پرداخت می شود یا خیر؟ ، گفت:

این موضوع بستگی به فعالیت شرکت ها دارد، هر کدام از شرکت های سهام عدالت که برای پرداخت سود، شرکت سپرده‌گذاری را انتخاب کنند و اقدامات لازم را برای این فعالیت انجام دهند، سود سهامداران را تا پایان سال پرداخت می‌کنیم.

اکنون بالغ بر ۱۲۰ شرکت حاضر در بورس، سود خود را از طریق شرکت سپرده گذاری برای سهامداران واریز کرده اند و امسال بالغ بر ۲۷ میلیون نفر از طریق سامانه جامع توزیع سود، سود سالانه را دریافت کرده اند.

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول