کد خبر:261464
پ
فرودگاه
بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها:

افزایش ۶۶ درصدی تاخیرهای پروازی ایرلاین‌های داخلی

بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها، در آذرماه سال جاری پروازهای تاخیردار ایرلاین‌های داخلی نسبت به آبان‌ماه سال جاری، ۶۶ درصد افزایش داشته است.

بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها، در آذرماه سال جاری پروازهای تاخیردار ایرلاین‌های داخلی نسبت به آبان‌ماه سال جاری، ۶۶ درصد افزایش داشته است.

 

*** افزایش ۶۶ درصدی تاخیرهای پروازی ایرلاین‌های داخلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی آذرماه سال جاری مجموع تاخیر پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی داخلی (۱۷ ایرلاین) ۲۴۳ هزار و ۶۱۸ دقیقه بوده است.

این میزان تأخیر در مقایسه با تأخیر آبان‌ماه سال جاری با ۱۴۶ هزار و ۸۰۳ دقیقه حکایت از افزایش ۶۶ درصدی تاخیرهای پرو‌ازی دارد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰، هفته‌ آینده نهایی می‌شود

ارزش بخش پتروشیمی به ۲۵ میلیارد دلار رسید

تراز تجارت کشور رو به مثبت ‌شدن پیش می‌رود

 

 

*** هواپیمایی کارون رتبه اول تأخیرها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مطابق جدول پرو‌ازهای تاخیردار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در ماه مورد اشاره هواپیمایی کارون که طی هفته‌های اخیر مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص استفاده ۶۰ درصدی از صندلی پروازی را رعایت نکرده با ۴۴ درصد بیشترین تأخیر را به نام خود ثبت کرده است.

پس از این شرکت، ‌هواپیمایی تابان با ۳۲ درصد در صدر جدول قرار دارد.

در بین ایرلاین‌های داخلی نیز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با ۵۹ هزار و ۸۵۰ دقیقه بیشترین میزان تأخیر پرو‌ازهای خروجی تاخیردار ۳۰ دقیقه و بیشتر را در آذرماه سال جاری داشته است.

تعداد پرو‌ازهای ایران‌ایر در آخرین ماه پاییز ۹۹ بالغ بر ۲۳۵۹ پرو‌از بوده که از این تعداد ۵۶۸ پرو‌از معادل ۲۴ درصد تاخیردار بوده است.

هواپیمایی ماهان که احتمالا دومین محموله واکسن کرونا را به کشور منتقل می‌کند، طی آذرماه سال جاری ۹۲۵ پرواز داشته که از این تعداد ۱۶ درصد تاخیردار بوده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول