کد خبر:261174
پ
۱۶۱۲۸۶۷۸۷۸۹۳۵govqjt71u5e6oltovaltn4rcm0
با حضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت انجام شد

بهره‌برداری و راه‌اندازی مجدد ۵ طرح صنعتی در استان کرمانشاه

در نهمین روز دهه مبارک فجر، ۵ طرح صنعتی استان کرمانشاه با حضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت به بهره‌برداری رسید.

در نهمین روز دهه مبارک فجر، ۵ طرح صنعتی استان کرمانشاه با حضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت به بهره‌برداری رسید.

 

*** بهره‌برداری مجدد ۵ طرح صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در سفر معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت به کرمانشاه خانه بهداشت مرکز طب کار صنعت و معدن در فضایی به مساحت ۱۵۰ مترمربع با سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در شهرک صنعتی بیستون افتتاح شد.

راه‌اندازی مجدد واحد تولید اسید سیتریک کرمانشاه با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۰ نفر با ظرفیت تولید ۱۲ هزار تن در سال، دیگر طرح مورد بهره‌برداری در این سفر کاری بود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

رشد ۴۳ درصدی پوشش‌های صادراتی در ۱۰ ماه سال جاری

 

 

*** شرکت آرکا

 

خط تولید شرکت آرکا تجارت آتیه با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال با اشتغال ۱۱۰ نفر و تولید سالیانه یک‌میلیون عدد سیبک و مفصل خودرو، ۵۰۰ هزار مجموعه جعبه‌فرمان خودرو، یک‌میلیون عدد سیبک موج گیر خودرو و ۵۰۰ هزار مجموعه میل تعادل در شهرک صنعتی کرمانشاه سومین طرح مورد بهره‌برداری توسط قبادی بود.

 

*** شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کرمانشاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همچنین طرح توسعه شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کرمانشاه، با سرمایه‌گذاری ۹ میلیون یورو و با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن انواع ورق‌های دولایه کارتن لمینتی، جعبه‌های نفیس و همچنین راه‌اندازی مجدد شرکت بومان غرب با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۰ نفر و ظرفیت تولید ۱۲ هزار تن انواع ورقه‌های پلاستیکی در سال، در شهرک صنعتی کرمانشاه ازجمله این طرح‌ها و واحدهای تولیدی بودند که توسط معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شدند.

 

 

انتهای پیام//

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول